Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találkoztatok már ilyen...

Találkoztatok már ilyen problémával?

Figyelt kérdés

Nőstény macska három hete lett ivartalanítva.Két hétig minden rendben volt vele, de egy hete pukli lett a vágás helyén.A doki nem tudta megmondani mi ez,azr mondra nem fordult még elő ilyen probléma.Annyi mondott lehet sérv,hétfőn megint megműtik.Elfelejtették megkérdezni a dokit,hogy mégis mennyibe fog kerülni szerintetek kb. mennyi egy ilyen műtét?

Esetleg tapasztalata valakinek, mitől lehet ott az a púp?

Egyébként a macska teljesen jól érzi magát.


2017. szept. 21. 10:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Kicsit össze vissza lett a fogalmazásom.

Nem a mi macskánkról van szó, vagyis egyszer a mienk volt, nálunk született tavaly, most egy éves.

2017. szept. 21. 10:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt már ilyen macskánál, de az vérömleny volt, magától elmúlt.

Ha sérv, az a műtét miatt keletkezett, nem jól varrta össze az orvos, vagy kiszakadt a belső varrás, stb. Ennek igazából nem szabadna előfordulni, az ivartalanítás rutinműtét ma már.

Az orvosnak ebben az esetben ingyen korrigálni kéne a dolgot, mert valószínűleg ő szúrta el, de ha nem, akkor is még "garanciás" a dolog.

A mi állatorvosunk sose kér pénzt, ha kezelte, műtötte az állatot és utána azzal kapcsolatban gond van. Ez még hozzátartozik.

2017. szept. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

A helyzet az,hogy a dokit ugyan,elfelejtette megkérdezni,megkérdezte a recepcióst aki beírta hétfőre az időpontot, az meg azt mondta szerinte 30ezernél biztos nem lesz több, el nem tudom képzelni,hogy ennyibe kerülne, szerintem hülyeséget beszélt.

Nekünk is van két nőstény macsekunk, mind a kettő ivartalanítva lett,ugyanott ahol ez a cica nem volt semmi probléma nem értem hogy tudták most így elszúrni.

Szegény gazdi teljesen kibukott,hogy megint műteni kell, a 30 ezer forintot mikor meghallotta akkor meg főleg.De ha tényleg z ivartalanitás utóhatása,ami ugye szinte biztos tényleg megcsinálhatnák ingyen is.Remélem tényleg félre beszélt recepciós.

2017. szept. 21. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ivartalanítás miatt van, valamit nem jól csinálhatott az orvos (bár el sem tudom képzelni manapság hogy lehet egy ivartalanítást elszúrni), de ebben az esetben kötelessége ingyen megcsinálni. a 30 ezer forint meg nagyon durván sok, hogy lehetne a korrekciós műtét drágább, mint maga az ivartalanítás?
2017. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Nem rég felhívtam a rendelőt,mert a gazdi most nagyon nem ér rá, engem meg nagyon idegesít a dolog,mégis csak én ajánlottam nekik ezt a rendelőt,mondjuk eddig nem is volt velük probléma.

Megkérdeztem ,hogy mégis mennyibe fog vajon kerülni a műtét,mert hát mégis csak az ivartalanitás után jött a probléma. Nem tudtam a kezelő orvossal beszélni,épp nem ért rá, de azt mondták egyeztetnek vele, és vissza hívnak azóta még nem hívtak, nagyon kiváncsi leszek mit mondanak.

2017. szept. 21. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!