Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám sántít az egyik első...

A cicám sántít az egyik első lábára. Végigtapogattam és nincs rajta duzzanat, nem forró, a talpába sincsen semmi, nem nyalja, nem nyávogott és nem is rántotta ki a kezemből a lábát, hogy esetleg fájlalta volna amíg megnéztem. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2017. szept. 22. 10:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként szinte egyáltalán nem is használja a lábát. A körmeit is megnéztem és úgy tűnt hogy rendbe vannak.
2017. szept. 22. 10:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem volt benne kullancs a napokban?
2017. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sosem volt benne kullancs. :(
2017. szept. 22. 10:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sajnos nem tudom, de mindenképp vidd el orvoshoz.Nehogy valami komoly legyen.

Jobbulást kívánok!

2017. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én is remélem hogy jobban lesz. Köszi!
2017. szept. 22. 10:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el dokihoz,bàrmi belemehetett a mancsába,akár egy szálka vagy valamilyen növèny tüskéje amit nem látsz. Ha nem tud rálépni akkor baj van,én megnézetném.
2017. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha chlamydia baktérium fertőzése van, akkor is sántíthat. Ez egy macskanáthát okozó kórokozó, viszonylag nem bonyolult a kezelése.
2017. szept. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Reggelre már szinte egyáltalán nem sántított, a doki szerint pedig a lábujját megránthatta, akár úgy is hogy a körme beleakadt valamibe és az fájhatott neki. Szóval semmi probléma nincs. :)
2017. szept. 23. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!