Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskatartók nem féltek az...

Macskatartók nem féltek az alábbitól?

Figyelt kérdés
Azokra vonatkozik nyilván, ahol a macska egy légtérben van a gazdival.Pl. Este lefekvéskor nem mosakodtok meg kellően és mondjuk hús szagú marad a kezetek, szátok és a macska kikezdi álmotokban? Vagy felébredtek rá, ha megakar "kóstolni"? Volt már ilyen?
2017. szept. 22. 12:29
1 2
 1/13 akarkizoltan56 ***** válasza:
95%
a macska nem kannibál.
2017. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 akarkizoltan56 ***** válasza:
100%

és intelligensebb mint némelyik ember)

miért irom ezt?

mert a senkinek sem ártó,szelid macskánkat ugy felrugták

bakanccsal hogy 2 napig haldoklott...de már jol van,hála a gondos ápolásnak))))

2017. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Több cicám is volt, most kutyus él a lakásban.

Egyik sem kezdte ki a kezemet, nem szoktak kóstolgatni az állatok. Látják, hogy én ember vagyok, nem egy feldolgozott hús.

2017. szept. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy félek. Olyan is volt, hogy véletlenül előtte vágtam meg magam és véreztem. Egyáltalán nem érdekelte.
2017. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, hogy jut ilyen eszedbe? A macskák ennyire azért nem fogyatékosak. Nem tesznek ilyet.
2017. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem csak reggelente az arcomat szokta nagyon közelről nézni, általában pont a csörgés előtt 1-2 percel arra ébredek, hogy az orrát az orromhoz érinti.

(Lehet csak véletlen, de lehet hogy van egy belső biológiai órája és már tudja mikor szokott szólni a teló... ? Hmm.)

Viszont ha ilyetten kelek erre fel, akkir van, hogy hátra ugrik.

Ha alapvetően agresszívabb beálitottságú lenne picit, akkor lehet a hirtelen mozdulatomtól (mivel Ő van, hogy megijeszt engem) megréműlve megharapna...

2017. szept. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Szeretem az állataimat, de a hálóba egyiknek sincs bejárása. Nem azért, mert félnék tőlük egy kicsit is, egyszerűen szerintem egy állatnak semmi keresnivalója a lakás egyes területein.
2017. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Van abban valami amit az utolsó ír, de egyeseknél ez nem oldható meg.

Nekem a 48 négyzetméteres lakásom egy nagy nappali, ami egybe nyílik egy kicsi folyosóval ami egybe nyílik egy elfogadható méretű konyhával... Egy ajtóval nyitható külön helyiség van, az pedig a viszonylag nagy fürdő. De oda csak nem fogom bezárni, amikor az alma is a folyosón van pl.

De amúgy amikor alszom, akkor nagyrészt Ő is alszik a nappali-"háló" túlfelében lévő kosárkájában.

Szóval nem sok vizet zavar.

2017. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

:D vicces ez a kérdés...

A macska tisztában van vele, hogy mi élő emberek vagyunk, nem egy darab hús. Meg persze szereti is a gazdáját. Mi a csodáért enne meg valakit akit szeret? Még a kannibálok sem eszik meg a szeretteiket.

Én amikor véletlenül megvágom magam, megszagolja, majd odanyomja a homlokát. Volt már, hogy meg is engedtem neki, hogy megtisztogassa a sebet. Szeret, gondoskodik rólam a maga módján.

Ha hús szagú a kezem, akkor meg miután megszaglászta, nyávog, hogy ő is kér.

De amúgy én lefekvés előtt szoktam fürdeni és fogat mosni is.

2017. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Egy normálisan etetett macska nem fog "megkóstolni" max.szimatol. Egy normális ember pedig fürdik/zuhanyzik és a fogait is megmossa legekvés előtt. Nem is értem ezt a kérdést!😂😂😂
2017. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!