Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Furcsa hangokat halottam...

Furcsa hangokat halottam hátul a kertben a tyúk oltól (rég nincs tyuk) megnéztem és oda ellet egy macska. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Azt hiszem a második szomszéd cicája. Nincs kedvem velük foglalkozni, szeretem a cicákat. Nekem is van. Ivartalan, épp ezért.Mit tévő legyek?

2017. szept. 24. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se tegyél csak jelezd a szomszédnak hogy nálad vannak a kicsik. Az anya valószínűleg úgy is haza vinné a szomszédhoz a kicsiket amint elég nagyok lesznek, de ha gondos szomszédod van (amit kétlek mert akkor ivartalanítva lenne a macska) akkor hazaviheti már most ő is őket megfelelő helyre rakva.
2017. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hát lehet söt biztos szólok neki.
2017. szept. 24. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha szereted a macskákat,hogy van szíved kinthagyni őket éjjelre ? Nem tudod esetleg bevinni melegebb helyre őket,ha mast nem holnapig amíg a szomszéd megy értük?
2017. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 ja.
2017. szept. 24. 20:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem a szomszédal. Azt mondja ne nyuljunk hozzájuk, mert el viszi az anya oda ahol majd nem találja és addig etessem az anyát. Ok. Én etessem saját pézből. Mert ő oda lökött egy dobozban tökfözelék maradékot. Hmm
2017. szept. 24. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ócska alak a szomszédod. Meg sem érdemli a cicát, főleg úgy, hogy ilyen felelőtlenül tartja. Ha nem akarsz vagy nem tudsz velük foglalkozni, akkor légyszi szólj egy állatmentő szervezetnek, Facebookon is fel tudod venni velük a kapcsolatot. Beszülj velük, hogy segítsenek.
2017. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Borzalmas alak a szomszédod!:( Hívj fel egy menhelyet! Szerintem tőlük kéne segítséget kérni!
2018. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!