Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen "feltetelekkel" vegyek...

Ilyen "feltetelekkel" vegyek macskat?

Figyelt kérdés

Anyagilag nincs hiany szoval mindene meglenne, otthon mindig van 2 de 1 ember 100%, van 4 kutyank akik baratsagosak szoval szerintem osszehaverkodnanak( remelem) kertes hazban lakunk eleg nagy az udvar,egy gond van hogy en ( a gazadaja) reggel 4/5 orakor elmegyek es 4/6 orara erek haza, lenne idom vele foglalkozni mert utanna nem jarok sehova csak viszonylag sokat vagyok tavol

Valaszokat koszi


2017. szept. 24. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinti vagy benti cica lenne? Emlegeted az udvar méretét, ezért feltételezem hogy kinti. Cicát viszont venni nem vennék kintre, ha az ember vesz egy cicát az 100ezer felett kezdődik és általában ezek szobacicák, nem udvarra valók. De a macska nagyon önálló állat, simán elvan ennyi időt egyedül is, a miénk szinte az egész napot átalussza amíg nem vagyunk itthon.
2017. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Cicát nyugodtan lehet így tartani, igen. Nincs olyan idő-és foglalkozásigényük, mint a kutyáknak.

Ivartalanításig, és míg nincsenek meg az oltásai, viszont érdemes csak bent tartani, és ha ki akarod szoktatni az udvarra is, akkor ezután lehet fokozatosan.

A kutyákkal is óvatosan, fokozatosan kell összeszoktatni.

2017. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bent tartanam hazban, az udvart azert irtam hogy lenne helye ahol el tud lenni
2017. szept. 24. 19:23
 4/7 anonim válasza:
Semmi gond nem lesz vele.De a macskaalom cseréjének feladatát osszátok el a családban, mert ez gond lehet :D
2017. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nezegettem almokat es voltak olyanok amiket csak tobb hetente kell cserelgetni, azok is jok vagy inkabb olyat vegyek amit surubben kell cserelni?
2017. szept. 24. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Azok a szilikonos almok, amit ritkábban kell cserélni, viszont a kakit ebből is ki kell takarítani mindennap, ideális esetben minél előbb, ahogy belekerül.

Én sima csomósodó almot használok, amit az Aldiban lehet kapni, olcsó és jó.

2017. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi szepen ;)
2017. szept. 24. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!