Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik megoldás lenne a...

Melyik megoldás lenne a legjobb a cicámnak?

Figyelt kérdés
Mindent megtudunk oldani, a legnagyobb kérdés, hogy melyikkel okozunk a legkevesebb traumát neki. Péntek délutántól vasárnap délutánig mennénk el a szüleimhez látogatóba, viszont 300 km-re van. Legutóbb mikor mentünk hozzájuk, vittük a cicát is, de szerintem nagy kínokat élt át az utazástól, a bezártságtól a szállítóban, összehányt, összepisilt mindent, és a 3 órás utat végig nyávogta, elég elkeseredett hangon. Így most úgy gondoltuk, hogy itthon hagyjuk, rakunk ki neki 3 napra elegendő száraztápot, és naponta jönne anyósom adni neki vizet, meg konzerves kaját. Viszont félek, hogy így meg az egyedülléttől golyózna be. Szerintetek melyik járna kevesebb traumával számára?
2017. szept. 25. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki naponta ránéz a cicusra, akkor nem lesz vele baj.
2017. szept. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nehezen viselte az utazást, inkább hagyjátok otthon, az jobb neki, a megszokott környezete. Nem lesz semmi gond. Én 1 hétig nyaraltam a nyáron és ez volt az első, hogy nem tudtam a felügyeletüket megoldani. De jobbnak láttam, ha otthon maradnak, mint idegen helyen, magammal pedig nem tudtam vinni őket. Mindennap jött hozzájuk valaki, tök jól elvoltak.
2017. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen maradjon otthon, ha anyósod megbízható, és minden nap megy enni-inni neki, na meg az almot is ki kellene takarítani.
2017. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha anyósod mindennap ránéz, akkor inkább hagyjátok otthon.
2017. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!