Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Direkt bosszant a macskám?

Direkt bosszant a macskám?

Figyelt kérdés

Alapból meg van neki engedve hogy felmenjen az ágyamra, viszont azt nagyon nem szeretem, amikor alomhasználat után rögtön fel akar menni, mert akkor még olyan a lába. Próbáltam is leszoktatni erről (mindig elzavartam ilyenkor), azt reméltem, hogy majd megtanulja, hogy wc-zés után nem szabad rögtön az ágyra menni, de máskor lehet.


Erre az sikerült elérni, hogy most már szinte nem is szokott ráugrani az ágyra, viszont wc-zés után az az első dolga, hogy rögtön szalad oda és ráugrik. Pedig tudja, hogy nem szabad. Olyan mintha direkt idegesíteni akarna evvel. Mert máskor meg nem megy fel már, hanem csak alomhasználat után. Mindig elzavarom de legközelebb csak még gyorsabban szalad ilyenkor fel az ágyra. Miért csinálja? Nem érti, hogy mi a bajom, vagy direkt bosszant?


2017. szept. 25. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg összezavartad azzal, hogy felengedted, de mégis elzavartad. Úgy tűnhet direkt bosszant, de szerintem nem rakta össze fejben, hogy alom után ne menjen fel, mivel neki nem baj ez.
2017. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Lehet úgy maradt meg a fejében, hogy a gazdi nagyon szereti az alomhasználat után lezavarlak az ágyról játékot, akkor csak felugrok.
2017. szept. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Igen valószínű játéknak veszi, ilyenkor kergetőzöl foglalkozol vele. És tetszik neki a fogócska. :D
2017. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!