Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mikortól számít...

Szerintetek mikortól számít drágának egy szárazmacsakatáp?

Figyelt kérdés

Pl. 17 kg. 40 000 Ft-ért már sok? (Orijen)

(Ez ugye egy átlagos macskának, kb. 8 hónapig elég)



2017. szept. 26. 13:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi tápot csak akkor vegyél ha légmentesen tudod tárolni, illetve tuti megeszi a macska. Am ez már elég sok, igen.
2017. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Az én macskám havi 1,5 kaját eszik meg, nekünk ez egy évig elég lenne kábé.


Kategóriájában biztos, hogy már felső kategória, de én például a 7 kilós tápot 11 ezerért veszem, így a 17 kg csak 27 ezer körül lenne.


Mi Royal Canint adunk a cicának amúgy.

2017. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Én úgy számoltam, hogy 65 grammot esznek ketten (fejenként) egy nap és akkor nekem ez 4 hónapig elég ennyi...


Hogy kell légmentesen tárolni? :D

2017. szept. 26. 13:27
 4/20 A kérdező kommentje:
Am köszi a válaszokat, mentek a pontok!
2017. szept. 26. 13:27
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Ez is drága , ennyit a tenyésztőnek érdemes megvenni több állatnak egy korcsoportban . PREMIERt kapnak , 2 kg os akcióban 2400 Ft Állati áruházban . 9 féle biztosan van plusz kímélő stb , mindet kedvelik váltáskor nincs emésztési gond .
2017. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én azért szeretnék ennyit venni egyszerre, mert így jóval olcsóbb ez a márka mintha kisebb mennyiségbe venném...
2017. szept. 26. 13:31
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen prémium tápok általában zipzáros zárral ellátottak, legalábbis a nagy kiszerelések.

Amúgy az Orijent én drágának találom, de ha megengedheted magadnak, akkor add nekik ezt. Én amúgy Real Nature-rel etetek, ebből a 7 kg-os kiszerelés 11 ezer, tehát 17 kg ~27 ezerbe kerülne.

2017. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen a Real Nature-ról is hallottam jókat, de nem tudom hogy ott szintén szabadtartású állatokból dolgoznak e...

Nekem ez fontos lenne.


Meg még a Leonárdót láttam egy tegnapi kérdésben amiből 25 ezer 15 kg. és lehet, hogy minőségben felveszi a versenyt az Orijennel is, de az allat tartásos dolgot szintén nem tudom, illetve az össz fehérje százalékot eltérve találtam meg különböző weboldalakon.

2017. szept. 26. 13:36
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsónak: ezt hiányolom a Royal Canin tápról, hogy megveszem a 7 kilós zsákos kaját, és nincs rajta biztosítva az, hogy légmentesen vissza tudjam zárni. Trükköznöm kell a szigetelőszalaggal, hogyha nem akarom, hogy levegőt kapjon és megpuhuljon.
2017. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem kutya van, Brit prémium sportot kapott. Nem a legprémiumabb, de jó táp. Azt a zsákot ha felbontod utána nem tudod zárni, max leragasztani... Emellé egy nagy tárolót érdemes beszerezni (mint egy kisebb hordó vagy nagy vödör). Szal ez igaz a macskatápra is, ha ilyen adagban gondolkodsz. Azzal le tudod zárni légmentesen. Ok mikor kinyitod párásodhat valamennyit stb, de jobb mintha szabadon van.
2017. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!