Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szép napot! Egyedül élek 3...

Szép napot! Egyedül élek 3 éve, kapcsolatra nincs szükségem, ezért úgy gondoltam magamhoz veszek egy kiscicát mielőtt menhelyre adná az ismerősöm. (? )

Figyelt kérdés
A problémám a következő: Az első napon még nem, de a másodikon már fellépett nálam a rossz közérzet, fáradékonyság, gyengeség, hasmenés, hasfájás.2 éve albérletben éltem együtt már egy macskával, igazi szobacica, ott semmi bajom nem volt.1 éve a húgom macskájára vigyáztam 2 hétig amíg nyaralnak, ott ugyan ezek a tünetek léptek fel, az is utcai cica volt. Allergiás lennék rájuk, de én másképp? Se tüsszögés, se viszketés, se égő szemek. Az internetet bújva nem találtom erről semmit. Ötlet?

2017. szept. 27. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Túl sok infó. Hogy jön ide h mióta élsz egyedül?


Nem lehet, h csak pont akkor vagy beteg?

2017. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvostól kérj beutalót allergia vizsgálatra és kész. Nem valószínű hogy allergiás vagy a cicókra, egyébként.
2017. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Az allergiás nem lehetsz ezek alapján. Ha magadhoz veszed a cicát kezeld élősködők ellen(féreghajtó 3 havonta,külső védekezés bolhák és kullancs ellen) kapja meg az összes oltást,és minőségi táppal etesd. Ha tudod,hogy minden rendben és egészséges a cica fejben is tudatosul benned,hogy minden rendben és nem fogsz tüneteket probukálni.
2017. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pszichoszomatikus tüneteid lennének? Azért, mert sokat vagy egyedül, netalán magányos vagy, és óriási változás, ha ott van egy cica?

Macskáktól kevés betegséget kap el az ember, amit leírsz, az nem allergia, az meg lehetetlen, hogy mindháromtól elkaptál valamit. Egyébként a férgesség veszélyes az emberre, de elég enyhén (igazából a terhes nőknél kell vigyázni), az általánosan előforduló dolgok közül.

Szóval én a pszichoszomatikus tünetekre gondolok.

Na és azóta mi újság? Jobb már?

2017. okt. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább egy vibrátort vegyél magadhoz!
2019. máj. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!