Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? A macskám nagyon...

Mit tegyek? A macskám nagyon rosszul van! Többi lent

Figyelt kérdés
Van 3 kis 4 hónapos cicám, és eddig is kicsit betegesek voltak, volt egyszer-kétszer hasmenésük is, de az már elmúlt hála az égnek. Azt még hozzátenném, hogy kinti macskák és SOHA nem mehetnek be a lakásba! Tegnap az egyik macska véreset kakált, a lábtörlőn is volt egy kis fos, a lépcsőn is, meg a járdán is. Később kimentem, és a járdán egy nagyon undorító, világossárgás színű kis kupac volt, véres foltokkal benne és anyukám csak azt mondta, hogy egy "hosszú izét" is látott benne. Ezért bélféregre gyanakszunk, de van még valami. A macska egész nap csak pihent a padon, aludt, meg se mozdult, míg a többiek szaladgáltak és játszottak. Ma reggel már hányt is, és hiába adunk neki kaját, nem eszik, nem iszik, csak fekszik. Anyukámék nem engedik, hogy állatorvoshoz vigyük mert "túl drága" 😒 Ezért nagyon aggódom, hogyan lehet itthon is segíteni szegénykén? Nem szeretném, hogy elpusztuljon. Aki tud, válaszoljon minél hamarabb!
2017. szept. 30. 08:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök :)
2017. szept. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A cica azóta már rendben van, adtunk neki tablettát, egy kicsit bágyadt volt, egyszer hányt, és azóta már semmi baja. Eszik rendesen, szaladgál, játszik, nagyon jól van. Én nem féregre gyanítok mostmár, nem rég volt nálunk egy kisebb építkezés, valószínűleg egy műanyagdarabot nyelhetett le, lehet azért volt rosszul. A többi macsek is jól van, ők nem lettek betegek.
2017. okt. 5. 16:27
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyszerű.

Azt tudnod kell, hogy a kijárós macskákat 3 havonta ajánlott (KELL) féregteleníteni.

Fél éves koruktól pedig viheted őket ivartalaníttatni.

#3 voltam

2017. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!