Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S! Habzik a macskám...

S. O. S! Habzik a macskám szája de nem veszett. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Félek, hogy valamit lenyelt, kavicsot vagy valamit.

2017. szept. 30. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Állatorvos, mint olyan nem rémlik?
2017. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azzonal álatorvos holnapra elpusztul vagy még ma is elpusztulhat.Mondjuk a szomszédnak volt egy macskája a szomszéd 2 hetente jött haza igy én ettetem a cicát egyszer hazó szájal jött másnapra elmúl DE EZ NEM AZT JELENTI HOGY NEKED IS ELFOG.
2017. szept. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen vidd el állatorvoshoz.
2017. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagy ? Akkor vidd el gyorsan vagy hívd ki az ügyeletet . Ha gyerek akkor sürgősen intézkedjetek .
2017. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gyerek vagyok. Mondtam anyának az állatorvost de azt mondta, hogy nincs pénze és azt pénz nélkül nem lehet Magyarországon. De most amúgy mintha leállt volna a habzás.
2017. szept. 30. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha nincs pénz, miért kell állatot tartani? Akkor gondolom alap orvosi dolgokra sem költötök, pedig kéne neki oltás, féreghajtó, ivartalanítás.

Valószínűleg mérget evett a macskád, ha nem viszitek orvoshoz, holnapra elpusztul hatalmas kínok között.

2017. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ivartalanítás még nem kell neki mert 6 hetes.
2017. szept. 30. 21:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Megtagadtad a lényeget.

6 hetes? Anyja mellett van még?

Állatorvoshoz kell vinni!

2017. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen hat hetes. Nincs már az anyja mellett és elviszem holnap.
2017. szept. 30. 21:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes cicának mindenképpen az anyja és testvérei mellett kell még lennie, hacsak nem elpusztult az anyja.

Ha él az anyja, vidd vissza mellé még legalább 2 hétre, de a legjobb csak 10-12 hetesen elhozni.


Ezenkívül szükséges a cicának féreghajtó adása, majd az oltási program megkezdése, és bolha elleni kezelés, védekezés.

Az állattartás pénzbe kerül, az állatorvos drága, de szükséges. Ha ez nem megy, vigyétek vissza a cicát. Későbbiekben betegség vagy sérülés esetén több tízezer is lehet az állatorvos, erre félre kell tenni előre.

2017. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!