Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést én irtam ki olvasátok el mert ha nem nem értitek majd meg: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__8867690-mit..


Szóval van egy néni aki kérdezgette hogy mikor lesz kiscica mert hogy kéne neki 1 és most vemhes a vadászós cica nem szeretnénk ha megölné valaki a cicát szóval este irok a néninek hogy mit szólna ahoz hogyha a vadászos cicát ami vemhes elvinnénk hozzá adig amég mamám nem költözik el ez nyáron lesz legkésöbb és utána az anyacicát haza hoznánk a kicsiket meg megtartaná.Szerintetek ti mit gondoltok erről?


2017. szept. 30. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Igy sem értem. Idáig gyilokolni akarta a néni a macskákat most meg kell egy neki?
2017. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ez nem az a néni amugy is aki gyilkolni akarta az nem néni

ő sokkal messzeb lakik és van egy nagy területe és 2 kutyája.

2017. szept. 30. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg vele ha neki is jó így akkor adjátok oda. Hátha ö elviszi leválasztás után ivartalanitatni és ugy adja vissza.
2017. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
visszük ivartalanitani de már késő 1-2 hét múlva szül
2017. szept. 30. 16:04
 5/7 A kérdező kommentje:
szóval majd utána ha vissza adta.
2017. szept. 30. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Én azt gondolom, hogy nem kell házi szaporulat, lehet vinni a vemhes macskát ivartalanítani.
2017. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elegem van mindenhol ez van ivartalanítsd nem a te dolgod ne szólj bele. És most jönnek a hegyibeszédek
2017. szept. 30. 18:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!