Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicat lehet kennelben tartani...

Cicat lehet kennelben tartani ha nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés

2017. szept. 30. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom dehogy. Eszedbe ne jusson!!!
2017. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Lehetni lehet, de nem kéne, ez kínzás neki
2017. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%
Lehetne de minek? Ha van előtte kaja-pia, alom és játék akkor tök jól elvan amíg az ember dolgozik. Ha kaparófára szoktatod, nem tesz tönkre semmit addig sem amíg nem látod.
2017. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem kis madarkalitkara gondoltam.hanem nagy meretu kennelre amiben angliaban a kutyakat is tartjak bennt
2017. szept. 30. 17:39
 5/9 A kérdező kommentje:
olyanba se jo ha pakolok neki meg jatekot is?h kell kaparofara szoktatni?
2017. szept. 30. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Minek?
2017. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem!!! Macska, nem kutya! Ne keverjük!

A macska nem fog mindent szétrágni, míg nem vagy otthon, mint néhány kutya. Csendben fog aludni egy sarokban.

De a macska pánikba fog esni, ha bezárod, nettó állatkínzás az egész.

2017. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
Mi úgy szoktattuk kaparófára, hogy valahányszor neki akart állni karmolni valamit, odatettük a fához, dicsértük, jutalmaztuk. Ha tiltott dolgot kezdett kaparni, azonnal rákiabáltunk és vittük a kaparófához. Igazából hamar felfogta, hogy amit mi adunk neki, odavisszük, beletesszük stb. az az övé, azt szabad buzerálni, azért nem jár bünti. Így szokta meg az almot, azt hogy melyik asztalra mehet fel, hogy a laptopra nem léphet rá, mindent. Van aki macskamentát is tesz a kaparófához, mert az vonzza a macsekot.
2017. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én két helyre is tettem fel neki kaparófát biztos, ami biztos. Arra figyelj, hogy vízszintesen szeret-e kaparni, vagy függőlegesen, és ennek megfelelően szereld fel a kaparófát. Ha nincs kaparófád, dobozok is megteszik, esetleg egy farönk, erősen rögzítve. Lényeg, hogy több helyen legyen kezdetben.
2017. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!