Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fehér a macska ánusza?

Miért fehér a macska ánusza?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

11-12 hetes, nőstény cicáról van szó, 1 hete van nalunk és ma észre vettem, hogy egy nagy, hófehér valami van a fenéken,ami leginkább egy fülpiszkáló fejére emlékeztet. Törölgetésre nem jön le, alaposabban megvizsgálni nem lehet,mert össze vissza izeg- mozog. Egyszer próbáltam feregteleníteni, de csak egy negyed tablettát sikerült belediktálni, a többit félre kotorta,stb. Remélem ez nem féreg. minden esetre ilyen tünetekkel nem találtam meg a neten, hogy mi ez. szintén itt láttam egy képet egy macska férges fenekéről,de nem hasonlít rá. Mi ez? (Ma megyek másik tablettát venni, hogy adjam be,hogy az egészet megegye?)

Köszi!



2017. okt. 1. 03:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Alutasakos kajába rendesen elkeverve add be neki az előírt adag féreghajtót. Ha akkor sem szűnik meg a probléma, akkor hívj fel egy állat orvost, vagy vidd be és ő megmondja majd, hogy van-e baj.
2017. okt. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk jobb lenne még a féregtelenítés előtt megnézetni, mert ha valami bélbetegsége van, akkor a féregtelenítés ronthat a helyzeten, eléggé megviseli az emésztőrendszert.

Vagy rakj képet, hátha valaki úgy felismeri a problémát.

2017. okt. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a gyors válaszokat! Az alutasakos kaját ugyan nem szereti,de egy kis főtt kajába eldugom feldarabolva. Végül reggel kiderült, hogy mi az.

A kis Süsü tegnap a tiszta,friss alomba belehempergett és a seggébe ragadt egy szem homok ami ma ki is jött a bélsárral együtt -_-

2017. okt. 1. 08:11
 4/5 anonim ***** válasza:
XDDDDD Legalább nincs semmi baja :"D Anyám xD...
2017. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már vannak féreghajtó paszták is, amiket könnyebb beadni, nekünk állatorvos javasolta, de valószínűleg állateledelesnél is beszerezhető. Rá lesz írva az adagolás. A cicák szívesen beveszik, nem kell szenvedni a dologgal.

Illetve vannak olyan bolhaírtó cseppek, amik férgesség ellen is hatásosak, én mondjuk nem vagyok a 2in1 dolgok híve, de ha benti cicáról van szó, aki kevésbé valószínű, hogy férgekkel érintkezik, akkor beválthat.

Ha maradsz a tablettánál, akkor itt egy videó, hogy kell helyesen csinálni: https://www.youtube.com/watch?v=aWlpsTh6ddk

Kajába nem a leg célszerűbb rakni, csak ha a cica megeszi egyszerre az egészet.

Célszerű lenne féregteleníteni még akkor is, ha most csak homokszem volt a cica popóján :)

2017. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!