Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Öt és fél hónapos macskának...

Öt és fél hónapos macskának mekkora a súlya?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az érdekelne hogy egy 5,5 hónapos cicának mekkora a súlya kb? Az enyém most kereken 3 kg, nőstény és még nincs ivartalanítva! Main Coon és Bengáli keverék cica! Ez normális méret neki? Szerintem kicsit keveset eszik.Mekkorára fog kb nőni?

Köszönöm!



2017. okt. 1. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó az a 3 kg. Még nőni fog kb 5 cm t. Pontosan ezt nem lehet tudni. Csinálj neki mérettáblázatot, és látni fogod, hogy az eltelt idő arányában hogyan fejlődik a macsekod.
2017. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van kifejezetten kövér 11 éves cicám, 2,70 dekás, de olyan picike, hogy így is totál dundi. Mindenki kölyöknek nézi a méretei alapján.Egy réten találtam, ahol gondolom generációk óta önellátásra voltak berendezkedve, ezért lett ilyen kis csoffadt.

A vörös kandúrom 6 kg-os, mégsem kövér, mert hatalmas.

2017. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az jó kérdés, hogy mekkorára fog nőni, mivel a Maine Coon-ok akár 10 kg-ra is nőhetnek, a bengálik pedig kb. 3-5 kg. Igazából attól függ, melyik szülőre ütött inkább.

Az enyém 6 hónaposan kb. 3.5 kg volt, most 2 évesen 6.5 kg, szóval szerintem a tiéd is fog még nőni, és normális a mostani mérete.

2017. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én 5,5 hónapos cicám 3,2 kg (kandúr).
2017. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
48%
Nekem a sima házi cicám akkor mar 7kg felett volt, ellenben az ikertesojaval aki 2,5 kg 😂
2017. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én maine coon-om 3 éves, kandúr, ivartalanított és ma reggel néztem, hogya 7,6 kg.
2017. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!