Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha szeretnék egy szép, vörös...

Ha szeretnék egy szép, vörös szőrű kiscicát honnan tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
Hol van olyan állatkereskedés vagy hasonló, ahol választhatnék kiscicát? Nem vagyok járatos a dologban, még csak gondolkodom a cicatartásban. Mennyibe kerülhet? Nem fontos hogy fajtiszta legyen, vagy ilyesmi... Azt hiszem lakásban tartanám, bár ez nem csak tőlem függ... Köszönöm a segítséget!
2007. nov. 25. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy állatmenhely örülne neki,ha elvinnél egy pici cicát.Csak jelképes összeget kérnek érte.Nagyon hálás lesz a cicád.
2007. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ki lehet fogni állatmenhelyen olyan cicát, amilyet szeretnél- ha fontos, hogy vörös legyen. Én is azt terveztem, hogy ha egyszer cicám lesz, szeretném, ha vörös lenne (nem volt különösebb oka, csak az tetszett), aztán elmentem egy menhelyre, ahol első látásra beleszerettem egy kis fehérbe...! (ingyen hoztam el) Azóta is imádom :-) Amúgy nem tudom, merre laksz, de vannak olyan kisállatfelszerelés- boltok, ahol tarthatnak 1-2 kiscicát is, akiket örökbe lehet fogadni. De a menhely a biztos megoldás és igaza van az előttem szólónak- hálás lesz érte a cica, nagyon nagyon!
2007. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Sziasztok,

pont ma találtunk egy pici pár hónapos, gondolom kilány vörös-fehér színű, gyönyörű, kedves és okos. Nem igazán tudnánk megtartani. Ápolt és van nyakörve,ha érdekelne, minél hamarabb jelezz, akár ma vagy holnap. írj és akkor megbeszéljük.

2007. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!