Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt a macskámmal?

Mi történt a macskámmal?

Figyelt kérdés
Már tegnap is furán viselkedett. Anyukám behozta és azóta teljesen hülye. Remeg,fújtat, rázza a fejét, majdnem összeesik és teljesen agresszívvá vált. Leeset az ágyról és rángatózott. Ma pedig összekapott a kiscicánkkal. Bevittem a szobámba mert, azt hittük, hogy fél. De pár perc múlva rám támadt. Szédeleg, és hunyorít. 3 éves cicáról van szó. Mi lehet a baja?

2017. okt. 7. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Orvos azonnal, vagy mérgezés, vagy epilepszia.
2017. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ
2017. okt. 7. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Itassátok meg sokszor injekcióval adjatok aktív szenet , doktorhoz gyorsan vigyétek el .
2017. okt. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Víz ivása után nincsenek görcsei, nem folyik ki a szájából a víz? Ha igen, akkor veszettség is lehet, én nagyon vigyáznék arra, hogy ne harapjon vagy karmoljon meg.
2017. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem, ugyanúgy iszik mint eddig csak többet, van egy kis tálja amit tele tettem vízzel és 15 perc alatt mind megitta,végig itt voltam vele de semmi rendellenességet nem mutatott csak a mancsát fájlalja mindig.

Tény és való hogy hisztisebb és erőszakosabb de most szeretne kézben lenni, ami rá nem nagyon jellemző.


Tudom hogy buta kérdés de olvastam hogy néha a macskák színlelik az ilyeneket, és az van hogy ma mutattam be a macskának akit megmentettünk az előző gazdáitól és egyből azután kezdett el fura lenni.

A másik cicának már nincs semmi baja, makk egészséges, szóval tőle semmit sem kaphatott el, és a cicám, Cora kizárólag benti macska,a darázs az ajtón jött be miközben az édesanyám ki ment rajta,de nincs rá bizonyíték hogy tényleg a darázs volt, és a dudor állítólag eleve ott volt, a húgom szerint, én nem tudom.

Lehetséges hogy féltékeny?

2022. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!