Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy keressem meg a cicámat?

Hogy keressem meg a cicámat?

Figyelt kérdés
Utoljára tegnap este láttam. Éjjel minden ablak be volt csukva. Tömbházban lakunk. Kedvenc macskám volt, nagyon sokat jelentett nekem. :'( Hol kereshetném? Mindenhol megnéztem, hívtam is, sőt, még egy kandúrt is behoztam, amelyik elkezdett nyávogni, de mégse jött elő... Egy éves volt.

2017. okt. 7. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lakásban alaposan nézz körül (Lehet, hogy magára borított valamit vagy hasonló). Előbb utóbb megéhezik. A lépcsőházat is átnézném, tele raknám szórólappal a maccs fényképével.
2017. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elsősorban ne beszélj róla múltidőben!


Mi is tömbházban laktunk, nekem a cicám egyszer kiszökött (azelőtt sosem volt kint) és annyira megrémült, hogy sokkos állapotba került. A macskák ijedtükben hajlamosak rá.

A házunk pincéjében volt elbújva, ott óbégattam tőle 1m-re és nem reagált, szerencse, hogy észrevettem. A szemei tágra meredve, a teste mint a fa.

Keresd csak szorgosan, meglesz az, ha a közelben nem találtatok elütött cicát. A nem kijárós cica először ott van a környékben, csak később tágítja a kört.

Ablakon nem eshetett ki? Mert akkor az utcán kell keresni, egyébként meg a házban, pincétől-padlásig!

2017. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Minden ablak csukva volt, anyukám tegnapelőtt óta nem nyitotta ki. Az ajtón nem ment ki, mert lefekvés előtt még játszottam vele... Lehet, hogy beszorult valahova... :(
2017. okt. 7. 16:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy a lakásban van, akkor nem hiszem, hogy egy lakásban nem lehet megtalálni egy macskát!
2017. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csomó olyan hely van, ahova nem tudunk benyúlni. Például a szekrény mögé.. Oda sokszor bement kölyökkorában. Apám csak éjjel jön haza, ő el tudja húzni a szekrényt...
2017. okt. 7. 17:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Szekrényekbe ágynemütartóba is benéztél?Próbálj benyúlni a szekrény mögé valami kajával,hátha az illatára elöjön,ha ott van.De fura,hogy így eltűnt.Szerintem beszélj a szomszédokkal,hogy nem látták-e.
2017. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
7-es, apukámmal majd kérdezgetünk, mert én nem tudok jól románul, és kb. az egész tömbház román. Ha ők nem tudnak semmit, akkor nem tudom, mit csináljak... Csak éhes lesz majd.
2017. okt. 7. 19:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a hatosnak...
2017. okt. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszer bebújt a mosógépbe. Meglett a cicus?
2017. okt. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy kinyitottál egy szekrényajtót, bement, és rácsuktad. és alszk a finom melegben.
2017. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!