Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy idegen macskát hogyan...

Egy idegen macskát hogyan lehet ivartalanítani? Részletek lent.

Figyelt kérdés

vettem egy házat és az öregasszony ott hagyott a nyakamon 4-5 macskát, ebből hármat látok mostanában állandóan, és ebből is 2 lány. Az egyik lefialt. Szeretném ivartalanítani, csakh nem tudom megfogni őket mert fújnak és elfutnak. Módszert az elfogásra már szerencsére kitaláltam, csak azt nemtudom, hogy az állatorvosi rendelőben hogyan fognak viselkedni, tehát ha kimászik a kosárból akkor mint a veszett egér, úgy fog rohangálni, karmolni stb...az állatorvos ezzel megtud vmi módon birkózni?

próbáltam összemelegedni a macsekokkal de sajnos csak addig jutottam, h nem rohannak el, tehát elsétálnak mellettem, de megsimogatni már nem engedik magukat, fújnak és odébbállnak/futnak.. Három hónapja megy ez, már nem akarok egy csomó macsekot a nyakamra a fialással, muszáj elvinni őket.


2017. okt. 7. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Előre szólj erről az állatorvosnak, meg fogják oldani a helyzetet. Sok gazdis cica is agresszív az állatorvosnál.

Egyébként általában nem mernek nagyon támadni, mert új a környezet, félnek. Max. morognak, fújnak.

Zárt macskahordozóban vidd őket, amiből semmiképpen nem tudnak kitörni. A többit a doki és az asszisztense majd megoldja, csak tudjanak róla, hogy nem kézhez szokott macskákról van szó.

2017. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes tőled, hogy erre gondolsz. Az állatorvossal mindenképp beszélj, meg tudják oldani ők. Nőstény cicáknak kb. 1 hét lábadozási idő van a műtét után, addig nem szabad kiengedni őket, tehát érdemes lehet beszerezni direkt erre kitalált ketrecet, ha nem akarod beengedni őket. (Bár már elég hideg van esténként szegényeknek). [link]
2017. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!