Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek kutya mellé...

Szerintetek kutya mellé vehetünk macskát hogy a kutya ne szedje szét?

Figyelt kérdés
Van egy nagy Tibeti Masztiff kutyánk és szeretnék egy brit rövidszőrűt. Lehetséges, hogy nem fogják bántani egymát?
2017. okt. 8. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag rajtad múlik. Nekem még egy kutyám se bántotta a macskáimat.
2017. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én erős vadászöszönnel megálldott kutyáim sem bántották még a macskáinkat. Csak nevelés kérdése.
2017. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Egymást biztos nem :DD, max a kutya a macskát.
2017. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindenen múlik. A kutyának macskabarátnak kell lennie, a szoktatás hosszú folyamat, a macskának stresszes lesz az egész először, hosszú procedúra, türelmem és fegyelem kell hozzá.
2017. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De már három éves a masztiffunk, csak ő volt eddig az egyetlen háziállat itthon. Még így is be lehet tanítani a kutyát hogy ne bántsa? A Csoki előtt volt egy leombergink (elég békés kutya volt) és az utcáról behoztunk egy macskát aki már kb egy hete kint téblábolt de a leo egy héten keresztül nagyon ideges volt és egy nap kikergette a macskát aki soha nem jött vissza. Tehát ha úgy neveljük a Csokit, akkor nem fogja bántani?
2017. okt. 8. 16:20
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekünk előbb lett macskánk és utána jött a kutya (mindkettő befogadott). amikor megjött a kutya a macska az első pár napban elbújt, utána összebarátkoztak, azóta együtt játszanak. Igaz mindkettő kistestű.
2017. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A kutya megbízhatóan tiltható? Ha igen, akkor meg lehet próbálni, jó ideig mindenképpen felügyelettel legyenek együtt.

Ha nem, akkor előbb a kutya nevelésére érdemes rágyúrni.

2017. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha tétlenül nézed, és nem hozod a tudomására, hogy a macs is családtag, akkor ne csodálkozz, hogy így reagál.

Ha én egy 6 éves amerikai bulldoggal megtudtam értettni, hogy ne bántsa, akkor másnak se lehet ez probléma.

Volt már német juhászom, kuvaszom, és azok se bántották sose a macskáinkat.

Idegen macskának nem ajánlatos betévedni hozzánk, de a sajátot mind elfogadta.

Te vagy a főnök, te dolgod rendet tenni a falkádban. Te mondod meg, hogy mit szabad, és mit nem.

2017. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Szerintem menni fog, megbízhatóan tiltható.
2017. okt. 8. 17:30
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne biztos, akkor meg se próbáld. A te kedvtelésed nem ér annyit, mint egy szegény állat élete. Ezt komolyan kell megfontolni.
2017. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!