Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha nagyon sok kismacskank...

Ha nagyon sok kismacskank van, akkor hogyan lehet hirdetni?

Figyelt kérdés
Ajandekba odaadnank. Milyen oldalakon lehet?
2017. okt. 12. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jófogás és hasonló hirdetési oldalakon.

Ivartalanítsátok a nőstény macskáitokat és nem lesz ilyen gondotok.

2017. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Ahol akarod, sok szerencsét hozzá, aki akar macskát, hirdetés nélkül is szerez, mert a sok hozzád hasonló felelőtlen ember miatt minden harmadik bokorban találni egy alomnyi kismacskát...


Ivartalanítás, ivartalanítás, ivartalanítás, nem lehet elégszer mondani!

2017. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem ivartalaitottatok az anyacicat? Ez nem jatek, nem veletlenul mondjak!
2017. okt. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Facebook, Jófogás. De kérlek, ivartalanítsatok, így is rengeteg gazdátlan, árva cica van.
2017. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyapám egyszer egy kiskosárkában elvitte a piacra(bár ő árus is volt), és elé rakta, hogy ingyen elvihető kiscicák.


Ezen felül lehet facebookon, jófogáson, stb oldalakon. Facebookon cicás csoportokban, ahol készüljetek fel az ekézésre, mert 100% hogy elfogják mondani, hogy mennyire felelőtlenek vagytok. Azok is vagytok. Remélem azt a húszezer forintot(nem tudom mennyi az ivartalanítás macskáknál) már nem fogjátok sajnálni, hogy az anyacicát ivartalanítsátok.

2017. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekunk egy darab fiumacskank volt, pont ezert, mert nem akartunk almot. Aztan egy masik fiumacska is idejott, azt is etettuk, mert nem vagyunk szivtelen dogok, az felnott koraban kerult valahogy ide. Az elso fiumacskank osszeszedett egy lany macskat, akitol lett kismacska. Nem is ide fialt, de mikor mar tudtak maszkalni, atjottek. Fogalmam sincs, hogy kie az anyamacska... nem tudom, hogy miert nem ivartalanitotta, miert nem etette, egyaltalan, miert nem gondoskodott rola. A masik fiumacskatol, ami amugy nem a mienk, a lanymacskanak szinten lett most megint kismacskaja, ami szinten nalunk fog landolni, mert egyelore meg szerintem a szomszedban van, de a kornyeken itt tuti senki nem fog vele foglalkozni. Nem haborodtam fel egyebkent a negativ, rosszindulatu hozzaszolasokon, nem lepodtem meg a magyar tarsadolmon egyebkent. A lany macskat szerintem is ivartalanitani kell, csak nem ez volt a kerdesem. Az is kedves dolog, hogy mindenki engem tamad. Itt vannak a macskak, nem zavartuk el, nem bantottuk, befogadtuk es etetjuk oket, simogatjuk, amennyire csak lehet, szeretjuk oket. Peldat lehetne venni rolunk egyebkent, nem pedig atkozodni. Nem adtuk be menhelyre sem, mert foglalkozunk veluk. Az osszes cicanak jo sorsa van, de a tovabbi itteni szaporodast megelozendo szeretnenk olyan helyre juttatni a kismacskakat, akik szeretnek gondjukat viselni. Amikor kicsi voltam, mi is mindig ajandekba kaptuk a cicakat es en nagyon orultem, viszont akkor meg nem volt sem Jofogas, sem hasonlok. Nem is hasznalom ezeket az oldalakat. Ennyi lett volna a kerdesem, hogy hol lehet hirdetni. Koszonom annak, aki a kerdesre fokuszalt, es a heti munkahelyi stresszet nem egy ismeretlen emberen vezette le.
2017. okt. 13. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

De nemcsak a nőstény macskákat kell ivartalanítani. Pont ez az, hogy a kandúrokat is, mert akkor ez lesz a következménye, ami nálatok történt.

Már azzal sem értek egyet, hogy kijárnak szabadon, de mindegy... A társadalmunkat, meg, ha már a jellemzésnél tartunk, akkor baromi jól reprezentálja, hogy körülbelül senki nem képes felelősségteljesen háziállatot tartani.

2017. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiú macskákat is ivartalanítani kell, az még olcsóbb is mint egy nőstény esetében. Fél éves korától lehet vinni. Egy óra alatt megvan.
2017. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem írtam semmi rosszat eddig se, de most ezt nem tudom elengedni azért a fülem mellett. Kiírsz egy tök egyértelmű felelőtlen állattartásra utaló kérdést (ami szerint ugye nincs ivartalanítva a macska és sok a kismacska, el szeretnéd őket ajándékozni) de nem írsz magyarázatot. Ez után nem a válaszolók hibája, hogy egyértelműen téged tesznek felelőssé a helyzetben, hiszen nem írtad hogy nem a te macskáidról lenne szó, sőt, úgy emlegeted őket hogy "kismacskánk". Erre jössz hogy a magyar mentalitás így úgy meg támadunk téged holott nem is tudjuk a hátteret. Nem, tényleg nem tudjuk, csak amennyit elmondtál elsőre, az alapján meg ezt a következtetést szűrte le mindenki.


Ne támadásnak vedd, de egyből le lehetett volna ezt a történetet írni a kérdés alá és megelőzted volna azt hogy szemrehányást vetnek arra hogy ivartalanítani kéne.

2017. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!