Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek a macskák is...

Szerintetek a macskák is aranyosnak tartanak minket? :DD

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 21:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
A családjukat biztos :D
2017. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az egyik biztos. Hagyta, hogy a hasát is simizzem
2017. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nekünk 2 cicánk van, de mindketten engedik, hogy a hasukat, vagy bármijüket simizzük :P

De egyébként úgy értettem a kérdést, hogy úgy alapból az embereket aranyosnak tartják-e, mint ahogy mi is, mikor meglátunk egy macskát, elkezdünk olvadozni, hogy "Ahww de cuki cicaaa", szóval lehet, a macskák mikor meglátnak egy embert, magukban arra gondolnak, hogy "Jajj de édes ez a kis emberke"? :D

2017. okt. 13. 21:49
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem. A macskák nem gondolkodnak ilyen összetetten, bármennyire is imádom őket, ezzel tisztában vagyok azért.
2017. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Kb 0 az esélye. Mi azért látjuk cukinak, mert megvannak azok a "cukiságfaktorai" pl gömbölyded alak, a gomb szemei, de az embereknek nincs ilyen alapvető tulajdonságai( persze vannak ilyen emberek), de a macskának nincs szépérzete, szarik rá ki hogy néz ki körülötte, kivéve ha a sajár fajuk.
2017. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
de aranyos vagy :D
2017. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tartom őket aranyosnak, ők meg nem gondolnak róluk sok mindent, csak hálásak, ha enni adunk nekik.
2017. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha nem szereted a macskákat, mit csinálsz a Macskák kategóriában?
2017. okt. 14. 14:55
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Az állatok kategóriában ott van minden vegyesen, nem kell ahhoz a macskák kategóriába belépnem. :))

Vagy ha válaszolok és lemerem írni a szubjektív véleményemet, hogy én éppenséggel ki nem állhatom a macskákat, akkor már patás ördög vagyok...? :))

2017. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kétlem. Ahogy már írták, szubjektíven nézve az ember nem aranyos egy normális, szőrös, kecses emlősnek... S a macskát nem is érdekli, hogy mennyire szép vagy aranyos az ember... Saját maga érdekli.
2017. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!