Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon meg fogom szeretni?

Nagyon meg fogom szeretni?

Figyelt kérdés

Imadom a kis cicakat es a nagyokat is.

Foleg amik egy kicsit tulsulyosak.

A jovoheten megyek el a menhelyre nagyon meg fogom szeretni?


2017. okt. 14. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Igen, meg fogod szeretni. 🐱
2017. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:
94%
Viszont ne etesd túl. Lehet, hogy neked tetszik, ha egy macsek el van hízva, de ez neki nem egészséges.
2017. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon. Most vendégeskedik nálam a barátnőm öreg cicája. Már azon is elgondolkodtam, hogy visszaadjam e neki?
2017. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lara- válasza:
84%

Persze :) Nem tudom, hogy menhelyre vagy gyepmesteri telepre mész a cicáért. Az állatvédő szervezetek többségénél van egy "összeszoktatási idő". Ilyenkor vagy elviszed a cicát és pár nap-egy hét múlva megnézitek, hogy mennyire jöttök ki egymással, vagy pár alkalommal meglátogatod a cicát és megnézitek milyen az "összhang".

Egy háziállat nagy felelősség, előkészületet igényel. Én nem javasolnám a túletetést, mert ha túlsúlyos a cica, akkor abból komoly egészségügyi bajai is lehetnek a későbbiekben és megrövidíthetjük az életét is. Sok sikert kívánok a cicushoz, biztos vagyok benne, hogy jó kis csapat lesztek. :)

2017. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!