Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyum elvitette a macskámat,...

Anyum elvitette a macskámat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok nem sokára 12. Egyik nap anyummal elbeszélgettünk arról hogy nem biztos hogy nekünk belefér két macska és úgy volt hogy egy farmra elviszik mindkettőt. Egy hét elteltével anyum felhívta azokat az embereket akikhez kerülnek és azt mondta hogy egyet mégis megtartunk. (Azt a macskát vitték el aki az egyik legfontosabb személy az életemben mert amikor rossz napom is volt és hazajöttem suliból ő itthon várt engem és vidámmá tett egy pillanat alatt.) Mindezt a tudtom nélkül. Nagyon szeretem és nem bírom ki hogy nincs velem és minden annyira megzavart és össze vagyok kavarodva. Az előbb még boldog voltam most meg már nem. Nem akarom őt elveszíteni, vissza akarom szerezni. Nem akartam hogy elvigyék. Belegondolni is rossz hogy pl amikor hazajövök nem fog körülugrálni meg nem fog felkéreckedni és a buksiját az arcomhoz dörgölni és utána nem fogom köpködni a szőrt a számból. Kérlek valaki segítsen
2017. okt. 14. 19:23
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem fér bele nektek két macska ? És mióta volt veletek az a cica? és mikor vitték el?
2017. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Anyumat zavarja hogy rendetlenséget hagynak maguk után (mondjuk ezt az egészet nem értem mert mi almozunk utánuk meg mi etetjük őket tesómmal szóval neki nem kell semmit csinálni velük kapcsolatban)

Az akit elvittek 2 éve van/volt velünk aki még megvan az kb 1 éve van. Tegnap délután vitték el.

2017. okt. 14. 19:27
 3/45 anonim ***** válasza:
77%
Hova vitték, meg tudod őket látogatni, tudod hol vannak?
2017. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem tudom megmondani. Talán meg tudnám látogatni. Nem annyira messze.
2017. okt. 14. 19:34
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

A macskák tudnak rendetlenséget csinálni az alomba piszkításon kívül is, sokszor levernek és összekarmolnak dolgokat, de erről le lehet szoktatni őket és fel lehet takarítani utánuk. Lehet hogy ebben is segíteni kellett volna és anyukád erre gondolt. Mondjuk ez a legnagyobb sunyiság és egyáltalán nem korrekt hogy nélküled vitték el a te beleszólásod nélkül, hogy melyik maradjon.


Nem akarlak elkeseríteni de ha egy felnőtt minimum kinti-benti vagy csak benti macskát kiraknak egy "farmra" akkor nem fog ottmaradni és elszökik.

2017. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ismered azokat, akikhez került, vagy hogy hová? És egy macska ugyan úgy rendetlenséget csinál, mint kettő... meg amúgy sem egy bútor, amit csak úgy ki lehet tenni, ha megunja az ember
2017. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Nem ismerem őket. Nem is tudom hová került meg kikhez. Ha közben ott is egyre jobban megszeretik akkor vissza se lehet csinálni vagy lehet hogy elszökik tőlük valahová nem is tudja mi történik vele és miért vitték el
2017. okt. 14. 19:47
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
De hogy lehet ilyet csinálni? Csak úgy ... Nem is értem... és nem mondott senki ellent, vagy nem érdekelte, hogy ti szeretitek és kb családtag ? És ha eddig veletek lehetett, mi változott? És apád mit mondott ezekre? Vagy nem mondtátok, hogy maradjon? Vagy ha nem mondtatok ellent anyátoknak, ő ezt nem érzi ?! Vagymi?
2017. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
85%
Anyád egy r#hadék. Kövezzetek meg de ez a legundorítóbb és legaljasabb dolog amit egy gyerekkel lehet tenni, és ez az amiért soha nem lesz hálás és a szíve mélyén soha nem fog megbocsájtani. Az összes szívtelen féreg aki ilyet tesz meg sem érdemli sem a gyereket sem az állatot.
2017. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Apumnak nincs sok beleszólása az ilyenekbe. Én tisztáztam az elején, hogy ilyen megkülönböztetősdi ne legyen hogy azért marad itt merthogy fajtatiszta meg stb...
2017. okt. 14. 20:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!