Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy gerintöl lefele lebénult...

Egy gerintöl lefele lebénult cicának lehet még élete? A két hátso lába csak log és maga alá piszkit. Van valami szerkezet neki

Figyelt kérdés
? Tudnátok ilyen cicákrol videokat linkelni? Nem találtam. Köszi.

2017. okt. 15. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Kutyáknak szoktak csinálni ilyen kis gurulós szerkezetet.Rémlik,hogy már cicán is láttam ilyet,de sajnos nem emlkészem,hogy hol.
2017. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Találtam egyet.

[link]

De,ha beírod,hogy cica kerekesszék,akkor van még több is.

2017. okt. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Linkelek mégegyet.Itt találhatsz jó ötleteket.

[link]

2017. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi:)
2017. okt. 15. 09:49
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg az oldalát, ő egy ilyen lebénult cicus.

2017. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb lesz neki bármiféle szerkezet nélkül.

Nekem kutyám van ilyen helyzetben, és kapott egy kocsit, mert kutyáknál lehet, sőt, érdemes is. De csak séta alkalmával adom rá. Macskáknál viszont nem ilyen egyszerű a helyzet, sajnos.


A bácsi, aki a mi kocsinkat készítette, azt mondta, hogy már csinált macskának is, de elhatározta, hogy többet nem fog, mert nem való nekik, csak rosszabb lett tőle a cicának. (Utálta, zavarta, hogy valami rá van szerelve, és állandóan homorított a hátával, meg lapult, hogy valahogy megszabaduljon tőle.

Egy macskát szerintem is csak akadályozna a mozgásban egy ilyen szerkezet, tehát én nem javaslom. Előbb utóbb meg fognak izmosodni az első lábai, és szuperül fog majd úgy tudni közlekedni, hogy húzza magát. AZ én kutyám is így fókázik.


Meg ugye a macskák szeretnek felmászni, bebújni helyekre, és feküdni, pihenni, és ezek egyikét sem tudja megcsinálni ha kocsi van rajta.


Úgyhogy szerintem így kellene hagyni a cicát kerekek nélkül, mert könnyebben megszokja, és jobb lesz így neki.

Sok sikert! :)

2017. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2017. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Horgolni lehet neki harisnyát a két lábára, hogy ne dörzsölődjön ki, ahogy húzza. De a helyzet az, hogy ez nem fekete vagy fehér. A gazdától, környezetétől, a tartási módtól is függ. Nagy elhivatottságot igényel az ilye állat gondozása. Nem midnenkinek való. Nem minden családnál élet az élet így. Van ahol meg igen. Meg az is fontos, hogy orvossal konzultáljon az ember, hogy vajon fájdalmai vannak-e stb. Meg hogy tényleg nincs-e esély a gyógyulásra, nem csak ráhagyni, hogy na, ez így járt.
2017. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom az országban merre éltek, de ide vidd a cicádat, dr Muka Péterhez.(!)

[link]

Az országban a LEGJOBBAK, én 160km-ről vittem oda az altatásra véleményezett kutyámat és ennek 2 éve, tökéletesen jól van egy nagyon komoly műtét után.

A honlapjukon az áraikat is megtalálod, nem olcsó, de a legreménytelenebb eseteket is meggyógyítják.

Ha ők nem tudnak a cicán segíteni, akkor senki ebben az országban, hidd el!

Azt is megmondják, ha reménytelen, de ellátnak hasznos tanácsokkal a jövőre nézve.

Telefonálni kell és időpontot kérni, minél gyorsabban!

Ne felejtsd el, dr.Muka Péter!

2017. okt. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!