Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gyakran kell féreghajtó...

Milyen gyakran kell féreghajtózni a macskát?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam kb 3 havonta, viszont nekünk benti cicánk van, és amióta minőségi tápot eszik semmi baj nincs a végtermékével, szóval teljesen egészséges. Arra lennék kíváncsi, hogy ebben az esetben kell e egyáltalán féreghajtózni, vagy azt csak akkor szokták ha tünetek jelentkeznek?
2017. okt. 15. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kell, mert a cipődön, húsokon akármin is kerülhet be féregpete a lakásba. Nyilván kisebb esélye van így sokkal, hogy férges legyen. Én évente adtam, az éves oltáskor szobacicának.
2017. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A benti cicát is 3 havonta ajánlott féreghajtózni,mert ahogy az első is írta a cipőtalpadon is beviheted a petéket. Magatok miatt is fontos,hogy ne legyen férges a cica,hiszen ti is elkaphatjátok a férgességet. Párszáz forint amúgy is a férghajtó,annyit nekem megér a nyugalom.
2017. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak benti a cicám, husit is főve kapja, de én továbbra is 3 havonta féreghajtózom. Egy kis alutasakosba, vagy májkrémbe belekeverve megeszi. Nem csak miatta, magam miatt is, mivel a benti cicákkal az ember általában még közvetlenebb, az enyém az ágyamban alszik, puszilgatom, simogatás után max csak akkor mosok kezet, ha főzök, de ha én eszek csak van, hogy megsimogatom közben. És még véletlen sem akarnám elkapni, és neki sem akarnám, hogy baja legyen belőle. Az a 3 havi 400 ft meg nem nagy áldozat érte.
2017. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét macskám benti, háromhavonta kapnak féreghajtót. Nem egy összeg...
2017. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!