Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék cicákkal foglalkozni...

Szeretnék cicákkal foglalkozni. Milyen lehetőségek vannak, és hogyan lehet elérni őket?

Figyelt kérdés

2017. okt. 18. 11:15
 1/4 anonim válasza:

csak cicákkal szerintem nem tudsz külön hanem a többi állattal együtt pl. állatorvosként vagy állatmenhelyen

Esetleg külföldön talán, nézz utána Jackson Galaxy-nak

2017. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Állatorvosként, cicatenyésztőként, cicamenhelyen dolgozva.Most ez a 3 lehetőség jut eszembe.

Az első kivételével megélni nem lehet belőlük. Nem is írtad, szabadidődben foglalkoznál velük, vagy hogyan? Hány éves vagy?Eddig voltak már cicáid? Mi miatt jött ez a vágy?Mi késztet rá hogy cicákkal foglalkozz?

Talán könnyebb lenne tanácsot adni, ha ezeket tudnám.

Amúgy ha nem megélni akarsz belőle, legjobb ha menhelyről befogadsz annyi cicát, amennyit el tudsz tartani, és velük törődsz intenzíven.Én is ezt csinálom.

2017. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elmúltam 22, agráregyetemen tanulok. Mindig is imádtam őket, falusi lány lévén mindig voltak házimacskáink, most éppen hét van otthon (ivartalanítva, kintiek, nagy udvaron, távol az autóktól), egyet pedig egy éve fogadtam be lakásba az utcáról (albérlet, a tulajjal jó köröket futottam hogy maradhasson).

Amolyan mellékben szeretnék velük foglalkozni, amivel talán kereshetek is valamennyit (az önkénteskedés menhelyeknél mindig is benne lesz a pakliban, csak sajnos azzal nem tudok sokat a családi kasszába dobni). Nemrég voltam cicakiállításon, ott jutott eszembe, hogy dolgozhatnék velük, mikor a bírákat láttam egy-egy ringben dolgozni.

2017. okt. 18. 12:54
 4/4 Kata-92 ***** válasza:
Tenyésztésből lehet valamennyi pluszt keresni, de mivel a macskákat el is kell tartanim ezért nem ebből lesz meg a családi ferrari:D. Viccet félretéve macskakiállításokra is lehet menni bírálni, vagy nyitni egy macskapanziót, mondjuk az költséges lehet nagyon, de bevétel van, ha hozzák a cicákat. Én a macskatenyésztést választottam, maine coonokat fogok majd tenyészteni, még kicsik tavasz végén fog születni az első almom.
2017. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!