Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert all ra a macskam a labamra?

Miert all ra a macskam a labamra?

Figyelt kérdés

Amikor allok vagy ulok, gyakran ranehezedik az egyik hatso labaval a labfejemre kis ideig. Nyilvan pozitiv jelentese van,de megis mi?

Es gyakran ugy ul le, h a labamom van felig :D


Tapasztalt mar vki ilyet a macskajaval?



2017. okt. 19. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szeret a közeledben lenni, kifejezi a bizalmát.
2017. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém rá szokott ülni a lábfejemre. Én már arra is gondoltam, hogy azért, mert fázik a kis segge. De biztosan az elsőnek van igaza :)
2017. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dorombol is?
2017. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, dorombol mindig ha csak a kozelembe van :)
2017. okt. 20. 07:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak szeretne hozzád érni, mert szeret. :) De cuki!
2017. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Én inkább arra gondolnék, hogy egy tárgy vagy a számára :D Persze nem lehet tudni, ez a macskaság egyik nagy misztériuma.

Azt azért még el tudom képzelni, hogy szeret a közeledben lenni, de a macskák szerintem roppant önző lények, azért csinálnak mindent, mert nekik az jó s láthatóan nem igazán érdekli őket az ember ezen túl.


Egypár évtizede élek macskákkal, s már rég feladtam, hogy rájöjjek, mit miért csinálnak. Macskák, ennyi.

A mieink is imádnak a lábunkon mászkálni.

2017. okt. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A macskák betörhetetlen,elnyomhatatlan,független állatok. Lehet tőlük tanulni.
2017. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezért van nekem kutyám és nem macskám
2017. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pedig pont ezért szimpatikus a macska. Nem szolgalelkű (vagy agresszív idegroncs, mint sok minikutya... OK, nyilván van még más opció, biztos remek társ lehet egy kutya, nincs bajom velük, csak nekem nem kell), hanem önálló, szabad, önző lény. Jól kijövünk. A függőség, nagy felelősség nem vonz, a macska viszont inkább jó ismerős. Egyedül is elvan, a maga ura, de szívesen szocializálódik velem. Szép, szimmetrikus kapcsolat ez. Én azért simogatom, mert nekem az jó, ő azért dörgölőzik, mert neki az jó.
2017. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem kutya és cica is van, és megszoktam, hogy különbözőek.

Az én cicám is kicsit kutya-jellemű, mármint általában megcsinálja, amit kérek, tiszteletben tartja, hogy mit szabad és mit nem. Soha nem szokott ráállni vagy ülni a lábamra, ez inkább a kutyám szokása. De szerintem amúgy bizalom jele lehet, vagy csak simán szeret a közeledben lenni, vagy jó melegnek érzi a lábadat. :D

2017. okt. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!