Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicának le lett vágva a...

A cicának le lett vágva a körme és picit vérzik és most össze vissza ugrál és fél és támad megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm levágta a cicának a körmét körülbelül a felét de két lábánál kicsit vérzik.

Össze vissza rohangál és nyávog És mintha meg lenne bolondulva.

Én mondtam a barátnőmnek hogy ne vágja le és Vigyük el orvoshoz De már türelmetlen volt hogy állandóan belekapaszkodik A lábába. Szóval most nem tudom mit kéne csinálni össze vissza rohangál ugrál és megtámadja a barátnőmet de Engem nem.

Le fertőtlenítettük a sebét.

( én nem tudtam hogy le akarja vágni előtte én mondtam neki hogy vigyük el orvoshoz)


Nagy baja lehet a kiscicának vagy magától ki fog nőni?



2017. okt. 20. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Én néha levágom valamelyik cicámnak a karpantyúit,de eléggé morog meg ficánkol.
2017. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

O is levagta utana 10percen keresztul tamadta ragta. Hatra csapta a fulet

Es kicsit verzik a tapancsanal

2017. okt. 20. 20:13
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Belevàgtatok az érző részbe ami most nagyon fàj neki. Minek nyúl hozzà, vagy legalàbb miért nem néz utàna hogy kell megàllapítani hogy hol kezdődik az "élő" rész.

Most egy ideig szenvedni fog, remélhetőleg nem fertőződik el.

2017. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Meg is érdemli hogy támadja ha olyan ostoba hogy belevág a körömágyba. Tisztán látszik hol kezdődik a szarus karomvég és hol van a hús színű körömágy amibe olyan jó érzés lehet a belevágás mintha neki tűt szúrnának a körme alá.. De amúgy sem kell levágni a karmot, inkább kaparó és mászófát kell biztosítani neki.
2017. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Mondtam neki..

Nagyon sajnalom...

Lefertotlenitettem azonal de osszevissza ugral es fut. Menyi ido amig elmulik neki?

Mit csinaljak? :(

2017. okt. 20. 20:23
 6/21 A kérdező kommentje:
Ha lefertotlenitetem az vmit szamit? H ne fertozodjon el?
2017. okt. 20. 20:24
 7/21 anonim ***** válasza:
5%
Vicces állatok ezekba macskák:-)
2017. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Persze számít a fertőtlenítés. Szúr neki a járás azért szaladozik és ideges. Szerintem kialussza és másnap lenyugszik.
2017. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
91%

Az nem a körömágya végülis, de a lényeg hogy valóban fáj neki, s túl sokat vágtatok.

Bár nem minden macskánál látszik a határ, de házilag tényleg felelőtlenség vágni...

2017. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azért nagyon figyelj rá, és vidd dokihoz ha elfertőződik neki. [link]
2017. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!