Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség! Nem tudom, hogy mit...

Segítség! Nem tudom, hogy mit tegyek! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!

Nos kezdem.Van egy macskám aki nem rég szült.2,5 hetesek a picik.Voltam a nagyszüleimnél,és láttam 3 elhagyott macskát,akikkel az anyjuk eggyáltalán nem törődik..Mamám nagyon beteg,elfoglalt,nem ér rá,se papám.Nos megmentettem őket a haláltól(Agyonütés,a kutyák megölik).Hazahoztam,de nekem kellene gondoznom őket a családom azt mondta csak akkor hozzam el őket ha gondozom,ők hozzá nem nyúlnak.Egy kis dobozban vannak,de jobb mint a halál!Itt nem maradhatnak.Sürgősen elkellene vinni őket.5,5 hetesek.Valami oldal ahova felrakhatom őket?Szép kiscicák..Segítsetek!(árvaházba nem tudom vinni,nem a leggazdagabb család vagyunk..Békés megyei kisváros.


2010. máj. 29. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
expressz.hu-t sokan nézik.
2010. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
... meg az [link] is.
2010. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teszvesz.hu
2010. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
www.gazditkeres.hu
2010. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link] 1. és 2. voltam:)

amúgy nem tudnál képeket linkelni? kíváncsi vagyok:) én is eltudnám küldeni pár ismerősömnek esetleg.

2010. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Békés megyei vagy,vagy a barátaid azok?Mert gondolom nem utaznak sokat egy macskáért..Vörösek,fehérek,cirmosok :)

2010. máj. 29. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nyomtass ki, vagy írj egy hirdetést és vidd el az állateledeleshez. Ki fogja rakni neked, és hamar találsz gazdit a piciknek. Ha szívszorító hirdetést írsz, akkor biztosan lesz gazdi 1-2 napon belül. Én sok cicát így ajándékoztam el, állatbarát gazdiknak. legkésőbb 4 nap alatt gazdikat találsz nekik! Csak sürgősen cselekedj, nehogy tényleg kitegyék a szüleid őket!
2010. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:S sajna pest megyei vagyok.
2010. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!