Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megtaláltuk az egyik cicánk...

Megtaláltuk az egyik cicánk ami megszökött tőlünk a következő lenne?

Figyelt kérdés

Szóval megtaláltuk hazahoztuk

De tele lett bolhával.

Szóval a kérdésem most meg Mosdattuk

Nagyjából a bolhákat kiszedtük belőle amit találtunk.

Veszünk valami bolha port, kicsit belém kapott Nem vérzik piros azért alkohollal le fertőtlenített. De félek hogy veszett honnét tudom hogy veszett illetve hogy ha csak megkapott és piros kaphatok bármilyen fertőzést úgy hogy le fertőtlenítettem?



2017. okt. 22. 10:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Es most nagyon nyavog hogy ki akar menni... mitcsinaljunk?
2017. okt. 22. 11:00
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

99% hogy nem veszett. Gondolom nem erődben laktok és nem terjengenek a hírek hogy veszett rókák járják a várost, nem kell ezt túlaggódni. Nem tudom miért parál mindenki ilyen pitiáner okok miatt a veszettségtől, amikor amúgy millió más dolgot is el lehet így kapni, de azokra is kicsi az esély.


Nem tudom milyen idős vagy nemű macskáról van szó, de ha nincs ivartalanítva valószínűleg az miatt szökik, így érdemes ivartalanítani, ami csillapítja ezt.

2017. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Evett, ivott? Akkor nem veszett.

Egyébként cicákat is érdemes veszettség elleni oltatni, és akkor emiatt nem kell aggódni.

2017. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hat kfoldon lakunk es itt csak kutyak vannak...

Lany es kb 5 honapos

2017. okt. 22. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!