Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek gáz, ha a macskát...

Szerintetek gáz, ha a macskát pórázon sétáltatom?

Figyelt kérdés
Az egész utca és a városrész rajtam röhög, mert a kb fél éves cicámat pórázon sétáltatom, amiatt mert már megöltek pár macskát lecsókolbászba rejtett apró tűkkel. Mit javasoltok? Azt mondják engdejem el mert csak szenved..

2017. okt. 22. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Minek egy macskát egyáltalán sétáltatni??
2017. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass rájuk. A cicahámot pont azért találták ki, hogy ilyen környékeken is le lehessen vinni a macskát, és ne csatangoljon el. Idővel szépen meg fogja szokni.
2017. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Nem gáz. Nagyon sokan csinálják. A macskának amúgy sincsen nagyobb mozgásigénye mint egy kutyának, azoknak mégis természetes a póráz. Esetleg használj futópórázt és ne foglalkozz azzal hogy ki mit mond. A te macskád, te tartozol érte felelőséggel. Még mindig jobb mint ha kifutna egy autó elé.
2017. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Megtanulja, megszokja. Anno én is sétáltattam pórázon a miénket, így benti macskaként is el tudta helyezni magát és a lakásunk, ha jöttünk haza állatorvostól, már a szomszéd utcában tudta, hogy közeledünk haza, egyszer pedig, amikor kiesett az erkélyről, szemrebbenés nélkül bejött a lépcsőházba és felsétált a lakásig.
2017. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan megy pórázzal, nem nyomja le a saját hasát a földig, meg ilyesmi, akkor nem gáz. Sőt, szerintem szuper! :) Most ennyi erővel szerintem meg a kutya gáz állat... Ízlések és pofonok... :D
2017. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, sokan csinálják ezt. Ha a te macskád jól bírja a pórázt, akkor OK.


A macskán látszani szokott, hogy szenved, nem az a fajta állat, amelyik csendben tűr... Sokak számára szokatlan, de ezzel ne törődj.

2017. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ne hallgass a primitív környékbeliekre. Te legalább vigyázol a cicádra.
2017. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A cica érdekeit szolgálja. Én is sétáltattam a macskám. Rajtunk is röhögtek párszor, de minimum furán néztek. Mi egy forgalmas út mellett laktunk, így döntöttem a hám és a póráz mellett. A cicának kicsit szokatlan volt az elején, de megszokta, később már nagyon élvezte. Azóta már nem a központban élünk, nyugis környéken, óriási telken, így szabadon kijárós macska lett belőle. De az állatorvoshoz még mindig pórázon viszem, nem szállító-boxban.

Szóval sétáltasd, így a biztonságos :) a többiek meg le vannak sz@rva.

2017. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A kinti-benti tartás mellett vagyok,de sajnos vannak olyan helyek ahol ez nem megoldható,pedig a legtöbb cica szívesen kimenne.Már láttam cicát az összes körmével a betonba kapaszkodni miközbe rángatták,de itt már többen is írták,hogy az ő cicájuk szeret pórázon sétálni.Ha a cica is szereti,akkor szerintem egy jó dolog és becsülöm az olyan gazdikat akik hajlandóak ezt megtenni a kedvencükért és nem keresnek kifogásokat,hogy miért nem viszik le a cicájukat.
2017. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz, mi is így sétáltatjuk a mi cicánkat. 11 éves múlt, teljesen hozzászokott már.

Rajtunk is röhögnek, de pont le se szarcsizom.

2017. okt. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!