Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt 2 napja a cicánk van...

Eltűnt 2 napja a cicánk van még rá esély hogy visszajön?

Figyelt kérdés

Péntek este kiengedtük mert nyávogott..:( azóta nem láttuk!:(

Családi házban lakunk autópálya nem messze van..

Benti cica de azért azelőtt is kiment..

Fél éves kandúr..

Van még esély vagy végleg elment?:(



2017. okt. 22. 18:59
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
81%
Nagy butaság volt kiengedni. Ha benti cica, lehet, hogy eltévedt.
2017. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az elsőnek is igaza, de az is lehet hogy "csajozik".

Olyankor van hogy 1 hétre is eltűnik, és csapzottan előkerül, kicakkozott fülekkel. Bár még elég fiatal

2017. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
13%

Dehogy tévedt el a macskák hatalmas távolságokból visszatalálnak!! a miénk is több km-ről jött vissza, csajozott, két héttel később.. drukkolok:)

nem fog az autópálya felé menni annál több eszük van!!

éjjel meg nincs olyan nagy forgalom amúgy sem.

2017. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
100%
Van rá esély, de azért nézzetek körül a környéken, elképzelhető, hogy pl. beszorult/beesett valahova vagy felmászott egy fára (pl. egy kutya vagy egy nagyobb kandúr felkergette), szerintem 300-500 méteres körben gondolkozzatok, bár a mi felnőtt kandúrjaink messzebb is elcsatangoltak régebben.
2017. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. Remélem meglesz :( Nagyon szeretjük egész nap sírtam :/
2017. okt. 22. 19:16
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

..ja és miskároltassátok majd ki akkor nem megy el!! fiatal gondolom most kezdtek el tombolni a hormonok..:)


[link]


ne izgulj, meglesz..lehet egy hét múlva de hazamegy.

2017. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
#5 már mindenhol kerestük meg hívjuk stb de semmi..
2017. okt. 22. 19:17
 8/43 anonim válasza:
95%

Igazából sosem lehet tudni.


Az én családomnak, főleg anyámnak különleges kisugárzása lehet, mert folyamatosan megtaláltak minket az állatok, kutyák, macskák akik odaszoktak hozzánk.


Másrészt ahogy írták, lehet csajozik, világot lát és majd hazatér.


Viszont sajnos negatív tapasztalataim is vannak. Nekünk például eltűnt egy macskánk még vagy 15 éve, aztán mikor körbekérdezgettünk, akkor hallottam valakitől hogy az egyik hülye gyereket látták ahogy macskát húz biciklivel meg kikötözte, aztán 1 gyerek meg is mondta hol van, úgy hoztuk haza. Szerencsére idővel felgyógyult, cserébe iskola után véresre vertük a gyereket.

2017. okt. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez nagyon durva! Én agyonvertem volna a gyereket..
2017. okt. 22. 19:22
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
...esetleg még plakátoljátok ki meg talált cicák oldal is van..én is találtam a kutyusomat a kocsik után rohangált-hosszában!!-- fehér színe van jól látható volt az volt a mákja..sosem fogom tudni mi történhetett se chip, se nyakörv. tényleg cicákat szoktak csippeltetni?
2017. okt. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!