Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi legyen a cicám neve?...

More581979195 kérdése:

Mi legyen a cicám neve? Picike, aranyos, prücsök, arany?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
képet a macskáról.
2017. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pöszméte
2017. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs valami gügyögősebb? -.-
2017. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül inkább egyik sem.
2017. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ezek közül inkább egyik se.. Most még lehet,hogy picike,de ha megnő,akkor nem fog ez egy kicsit furcsán hangzani? De ha mindenképp ilyesmi névnél szeretnél maradni,szerintem még a Picur is aranyos.. A prücsök is elég érdekes,ugyanaz szinte mint a picike,és ugyanúgy furcsán fognak rád nézni,ha elkezded hívogatni,"hogy cicc prücsi,prücsike..." és megjelenik rá egy 5 kg-s felnőtt macska.. Az aranyból gondolom egy vörös cicáról van szó,de ez inkább egy fogalom mint sem egy állatra illő név... Szerintem még gondolkodj a cicád nevén,keress interneten vagy ha felteszel ide egy képet róla,biztos többen tudunk majd segíteni
2017. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A mi cicánk Prézli. Vörös cirmos, pont azért kapta ezt a nevet, mert olyan a színe, mint a husin a bunda :D

Én egyébként szeretem a kicsit lökött neveket, amikről az átlag embernek egyáltalán nem egy macska vagy egy állat jut eszébe. Korábbi cicám Fagyi volt. Nem szokványos, nem cicás, de nekünk nagyon tetszett, 19 évig Fagyizhattunk minden nap és nem híztunk el :)

2017. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem senki ne szabja meg hogy mi legyen a cicád neve. Ha tetszik, nyugodtan nevezd el úgy, nekem a prücsök tökre bejön:D
2017. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hiányom!
2017. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Lány vagy fiú? én személyszerint a Piszét ajánlom mert az lány és fiu cicának is jó!
2017. okt. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan nevet adj neki, amit felnőtt korában is hordhat.

Hiába beszélünk állatról, kicsiként biztos “tündérke, cukika”, de elég furán mutatnának ezek a jelzők (és belőlük képzett nevek) egy hatalmas duci kandúron.

2017. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!