Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska vajon megerti amit...

A macska vajon megerti amit mondok neki?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel külön fajba tartoztok, természetesen nem. Viszont valamilyen szinten tudtok kommunikálni, és a testbeszédedet megértheti.

Próbáld ki, ha van macskád, ne nézz mélyen a szemébe, hanem lassan pislogj, ahogy ők szoktak. Ez náluk a szeretet és a bizalom jele, ha mázlid van, viszonozni fogja. :)

2017. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Bizonyos dolgokat pl, hogy nem szabad! Gyere ide stb meg tud érteni ha ismétlés és van mihez kötnie de ha elkezded neki mondani hogy fáj a fejet azt nem:D
2017. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zsóka__ válasza:
100%
Többször tapasztaltam, hogy a kutyám, a macskám nem csak azt érti, amit mondok neki, de azt is, amire gondolok. Sokkal jobban tudnak érzékelni, mint az átlagemberek.
2017. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Többször használt szavakat megért egy idő után.Ha folyamatosan beszélsz hozzá, persze nem érti a szöveg lényegét, de én akkor is beszélek hozzájuk, néznek rám, hallgatják és reagálnak:dörgölőznek, ölembe ugranak, van amelyik visszanyávog. Nagyon akarnának velünk kommunikálni, ha szeretnek.

Amúgy azt mondják, nincs empátiájuk, de ez nem igaz.

Én amikor beteg vagyok és fekszek, odafekszenek szorosan mellém, néznek rám, nem hagynak ott egész nap és nem is játszanak, szomorúak.

2017. okt. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hangulatokat éreznek meg nem mondatokat értelmeznek. Persze ha egyes szavakat következetesen kötjük cselekményekhez akkor arra reagálnak. Nevükre, kajára tiltószavakra stb
2017. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!