Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másfél éves szobacicánk...

Másfél éves szobacicánk elszökött 3 napja, ezelőtt még nem nagyon volt szabadban csak amikor orvoshoz vittük, lehetséges hogy hazatalál? Már nagyon hiányzik

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Huh.... remélem!!!
2017. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem biztos hogy haza talál, a miénk is elszokott tűnni és mindig haza jön, a macskáknak nagyon jó a " haza találó képessége"

de mondjuk a három nap eléggé sok ha szoba cica, mivel a szoba cicák sokkal jobban ragaszkodnak (a miénk is az max fél napra ha el megy ) ivartalanítva van ? mert ha nem akkor az is közre játszhat,

hát nem tudom ilyenkor az emberben sok minden felmerül, elvitték, vagy egy erőteljesebb macska elüldözte,megfélemlítette, esetleg baleset történt vele , de reméljük egyik sem..

viszont írtad hogy nem volt eddig még nagyon szabadban, akkor lehet hogy most belekostolt a szabadság ízébe, és szana szétt járja, és térképezi fel az eddig nem látott terepet.

2017. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ivartalanítva van és azt sem említettem hogy nem hiszem hogy most akarna "belekóstolni a szabadságba" mert odakint eléggé vihar van és volt az elmúlt 1-2 napban..

:(

2017. okt. 23. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kezdj el kérdezősködni meg plakátolni a környéken! Persze lehet, hogy magától hazatalál, de azért szobacicáról van szó, és 3 nap sok idő, főleg ilyen időjárási viszonyok között. Vagyis nem valószínű, hogy jókedvében csatangol. Valószínűleg nem ment messzire, inkább meglapul valahol, pánikol, és azért nem megy haza. Lehet, hogy beszorult vagy bezárták valahová, vagy balesetet szenvedett, de még akkor is jobb lenne, ha megtalálnád, mert legalább tudnád, mi történt. Vagyis járd a környéket, nézz körül alaposan, és reménykedj. Még azt érdemes megpróbálni, hogy kirakod az alomtálcáját a ház elé, elvileg messziről megérzi a saját szagát, és az segíthet neki hazatalálni.
2017. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az alomtálcát még nem próbáltam.. majd kipróbálom.. keresni már kerestem árkok mentén bokroknál plakátolva is van.. neten is megosztottuk de eddig semmi hír róla :/
2017. okt. 23. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Enyém 1 hónap után jelent meg a ház mögött (9 emeletes panel) Vsz. addig is ott lehetett a környéken. Kitettük neki a kedvenc száraztápját és lestük. Megfogni csak csapdával tudtuk, de végül hazakerült.
2017. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ő sem járt addig a lakáson kívül
2017. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki segített és hozzászólt a kérdésemhez... szerencsére ma fél 1kor azaz 0:30kor figyelmesek lettünk a házunktól nem messze lévő kórháznál többszöröa macskanyávogásra.. előszőr azt hittük a bozótosban bújt el de amikor megnéztük csak 2 másik macskát láttunk akik nem nyávogtak.. elkezdtük kicsit hamgosabban hívogatni a nevén erre még intenzívebb nyávogást hallhattunk azonban ez most a fa tetejéről jött.. felvilágítottunk és megláttuk őt akit már 6. napja keresünk.. azonban még csak most jön a nehéz része. Le kell valahogy juttatni a fáról.. felmásztam amennyire tudtam hogy stabil maradjon és hívogattam, csalogattam.. már ott volt előttem meg is fogtam azonban nem akarta elengedni az ágat.. hol az egyik mancsával hogy a másikkal de nagyon erősen kapaszkodott így az első alkalommal amikor ellazult én egy hirtelen mozdulattal felemeltem és nem volt más választás... le kellett dobnom édesanyámnak.. szerencsére elkapta és 5 nap után hazahoztuk kicsit megsoványodva és éhesen de még élve szerencsére :)
2017. okt. 26. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!