Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most vegyek uj fajta tapot...

Most vegyek uj fajta tapot vagy ne?

Figyelt kérdés

A kiscicam par hete van nalam, Applaws kittent rendeltem neki,16-an jott meg a 2 db 400 gr-os tap . Az egyiket fel se bontottam, a masik kb a felenel tart. Ez normalis mennyiseg? Nem tul keves? Mert ahogy kiszamoltam az ajanlott napi adag szerint, egy honap alatt kene elfogynia a 2 zacskonak. Nem sokara kene rendeltem a kovetkezo adagot. Nagyobb kiszerelesben akartam, de lehet ,hogy nem lesz belole semmi, mert ugy vettem eszre nem nagyon eszi. Reggel es este kap egy nagyon kicsi adag konzervet (Animonda Carny kitten-mielott savaztok),

de volt, hogy a ket kaja kozott hozza se nyult a taphoz. Nincs ,, megorulve,, erte. Holott a Whiskast (azt evett, mig nem jott meg a rendeles) falta szo szerint. Nem maradt a talba egy szem se.

De tegnap viszont meg ette az Applaws felet, amit kiraktam neki. Pedig altalaban csak este eszeget belole par szemet, ha mar nagyon ehes.

Nem tudom, ezek alapjan valasszak mas tapot? A Purizont neztem ki egyenkent.


Nem akol foloslegesen rendelni se, es kidobni se akarok semmit, viszont azt akarom, hogy a kis cicamnak jo legyen.



#táp #konzerv #ritkan eszik
2017. okt. 25. 09:30
 1/6 Maxitabi ***** válasza:

Ne engedj neki,majd ha éhes, megeszi... amúgy tudnak eléggé válogatni a macskák..

A w...s meg ízfokozós, néha cukor is van benne, persze, hogy eszi!

De amit vettél, az jó, egye csak meg-hiába nyammog!Túl gyakran ne váltogass tápot, de ha elfogy, próbáld ki a másikat! (Persze először csak kis mennyiséget vennék)

2017. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Legkozelebb akkor rendeljek Purizont, kiprobalas kepp? Vagy maradjak az Applawsnal?

Minden honap elejen tartok nagy bevasarlast( a netes rendeleseket is ede ertve), nem hiszem, hogy addig elfogyna az elso zacsko. :(

2017. okt. 25. 14:42
 3/6 Maxitabi ***** válasza:
Megnézve a p összetevőit, annyira nem volt szimpi.., az appl jobbnak tűnik.. De ha nem igazán akarja enni??!! Próbáld ki, úgyis a cica dönt helyettünk::))
2017. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

Ha igazán jót akarsz neki, ne csak száraz táppal etesd! Vegyél neki való konzervet, darált főtt csirkehúst, laktózmentes tejet, is adhatsz és még egy csomó mindent.Te nem unnád meg ha az összes kajádat összerakva, megszárítva, bogyók formájában kellene elrágnod? Gondolj már bele! Száraz lehet előtte,de normális hús kaját kell neki adni.

Ha húst kap rendszeresen, szinte mindegy a táp minősége, lényeg hogy szeresse, a rosszat nem fogja úgysem megenni.

Nekem sok cicám van, hidd el a táp a lehető legtermészetellenesebb kaja.

Mi sem tápot eszünk, miért kéne kedvenceinknek azt enni? Aki szereti őket, változatosan táplálja. Aki nem szereti, annak a legegyszerűbb oda borítani a zacskóból a szárazat, mint kínlódni vele.

2017. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mint irtam, Animonda Carny-t is kap, napi 2x!

Laktoz mentes Mizoja is van.

Azt meg, hogy mit szolnek hozza, ha szaraz bogyokat kene ennem, elmondom, ha kakilas utan kitudom vegre nyalni a szoros hatsom. :)

Ne keverd azert a szezont a fazonnal.


Reggel este kap kicsi konzervet, a tap es egy kis adag tej pedig folyamatosan ott van elotte. Eszik, iszik belole ha akar.

Nem mellesleg gabonamentes tapot kap jelenleg, aminek 80%-a (szaritott ugyan) hus, nem kukorica, arpa meg ilyen vackok.

Szerintem vajas kenyerrel etetem szerencsetlent, hogy igy lenezd a modszerem....:

2017. okt. 27. 11:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vajas*
2017. okt. 27. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!