Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csináltatok olyat, hogy...

Csináltatok olyat, hogy hazavittetek egy kiscicát a szülők tudta nélkül? Mi lett a következménye?

Figyelt kérdés

Nekünk van 2 kutyánk és egy macskánk aki ide a kertünkbe tévedt be.

Őt eleinte nem akarta apukám megtartani, mert hogy lány és mondta hogy rakjam át a szomszéd lakatlan kertjébe...

Jó átraktam, de másnap is ott volt, úgyhogy a kertünk egyik eldugott részén nevelgettem kb. 1 hétig, mert alig tudott járni, gyenge volt.

Aztán végülis nem mondtuk ki, de megtartottuk és ivartalanítottuk is.


De most ismerőseimnél vannak kiscicák és úgy szeretnék egyet...

Viszont tudom, hogyha itthon mondom akkor nem engednék, főleg anyukám.

Apukám is azt mondaná, hogy ne, de tudom, hogy szeretne, mert tavaly is mutogattam neki kiscicákat és látszott rajta, hogy szeretne, főleg hogy szereti a macskákat, állatokat.


Amúgy mindig is volt macskánk, gyerekkoromban is... ezért is szeretnék egy kiscicát, mert a mostani felnőttként került oda és nem olyan bújós, egész nap kószál valamerre és csak enni jön haza.


2010. máj. 30. 11:56
 1/5 A kérdező kommentje:

az még kimaradt, hogy ha a barátnőm idehozná a cicát akkor vagy azt mondanám, hogy ő is idetévedt, vagy a parkban találtam-nem hagyhattam ott. De "keresek neki gazdát" :)


Viszont igy meg rossz a lelkiismeretem...

Legszívesebben megkérdezném, de tudom h nemet mondanának igy meg nem hozhatom haza....


Ti voltatok igy?

2010. máj. 30. 11:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem engedik, és csak néha hozom fel, de a csajoméknál engedik, így ott él a 2.5 éves kandúrunk, családi házba.
2010. máj. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én gyerekként minden kiscicát hazahordtam, amit a suliból hazafelé megláttam kódorogni. A szüleim nagyon jól kezelték a helyzetet, egy saját cicánk lehetett, a többinek mindig gazdit kellett kereseni. Persze lett is mindegyiknek 1-2 héten belül jó helye, addig pedig a mi cicánkkal jól megvoltak. Lassan az én fiam is elkezd önállóan közlekedni, odavan az állatokért, biztosan hazahoz majd ő is jónéhány kis kóbor állatot. Kicsit tartok a férjem reakciójától, de abban biztos vagyok, hogy a gyerek és a kis árva mellé fogok állni a harcban :=).
2010. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. 1990-ben egy osztálytársammal hoztunk haza egy macskát (akkor már volt kutyánk), és a szüleim nagyon nem akarták, hogy magunkhoz vegyük. Először csak 1-2 napban egyeztem meg velük, aztán 1-2 hét, végül megszerették. A macs a mai napig él, azóta volt lánya, unokája is, de ők nemrégiben elpusztultak.
2010. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig hazahurcoltam a cicákat, de csak utcán találtakat. Sose volt belőle gond, szüleim elfogadták. Már felnőtt vagyok, nemrég hazahoztam egy picurt, addig lakott nálam, míg nem találtam neki gazdát.
2010. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!