Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskariasztó spray ér...

A macskariasztó spray ér valamit? Nektek használt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
vettünk és nem használt. ugyanúgy odapisiltek csak még talán többet is, hogy a másik szagot elfedjék.
2010. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sem ért semmit. Gyakorlatilag még oda is ment szagolgatni a helyet, amit befújtunk. A karácsonyfát is lefújtuk, mégis betámadta a cica!
2010. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem ért....befújtuk a medencénél hogy többet ne kakiljon oda és bár azóta nem kakil oda(de megjegyzem szerintem azért mert mindig elzavartam onnan),viszont elkezdte nyalogatni és ugyanúgy járkál oda-.-'
2010. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az eladó azt mondta, mikor a benti kanapénkat akartuk megóvni, hogy felesleges, főleg, ha a macska kijár, mert ott már úgy is érzett olyan cifra szagokat, hogy nem ijed meg a spraytől. Most akkor kint szerinted mennyire lehet hatásos, ha bent sem az?
2010. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
most akkor neki miért kell rögtön tudnia milyen hatása van? :) miért kell lebaszni az embereket azért mert valamit nemtudnak, ráadásul nem is olyasmi amit maguktól is kéne tudni, hogy a macska RIASZTÓ spray nem fog használni kint a medencénél :) nem mindenki olyan helyen veszi ahol megtudja kérdezni. áruházban aztán kérdezgetheted. inkább csinálj egy "lenézem a tapasztalatlan embereket" blogot.
2010. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19:29 vagyok és én nem azt mondtam hgy lenézem őket, csak minek csinálnak macska RIASZTÓ spray-t ha gagyi?!?
2010. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor tudtok-e valami megoldást,hogy ne pisiljen a teraszunkra a szomszéd macskája???Pici gyerekem van és állandóan összepisili a kiteregetett ruhákat,és már csak akkor veszem észre,mikor vasalom.Undorító!!(((Tudom,légpuska.Azon kívül?
2010. jún. 4. 08:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a szomszéd olyan, akkor beszéld meg vele, ha nem olyan, akkor kapd el a macskáját és heréltesd ki. 4-5ezer forintot megér, hogy ne hugyozzon össze mindent.
2010. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14:45-ös


Félre értettelek azthittem a vásárlokról beszélsz

2010. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, aki szerint a szomszéd macskáját kéne ivartalanítani. Van ahol már 2500 forintért megcsinálják.
2012. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!