Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nem lesz baja a cicámnak?

Ugye nem lesz baja a cicámnak?

Figyelt kérdés
Most mostam fel, tusfürdőt és duck wc tisztítószert szoktam önteni a felmosóvízbe, és most láttam, hogy nyalogatta a vizes földet, rögtön rászóltam, de azért valamennyi biztos ment a szájába:( ívóvize pedig van, szóval nem értem miért csinálta, ugye nem lesz baja?
2017. nov. 2. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz baja,de azért figyelgesd,vagy legjobb lenne felhívni egy dokit és megkérdezni. Nem tudom miért így mosol fel,de a Duck ammóniát tartalmaz ami a macska vizeletében is megtalálható ezért vonzó számukra. Ugyanez a domestos/florasept is,úgyhogy célszerű lenne egy állatbarát szert keresned.
2017. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kéne keverni a vegyszereket (akkor sem, ha az egyik tusfürdő), mert ettől még neked is bajod lehet (a gázképződés miatt).
2017. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!