Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudjam meggyőzni a...

Hogy tudjam meggyőzni a szüleimet?

Figyelt kérdés
Az a gond hogy minden nap megkérem anyumat hogy engedje meg hogy tartsak macskát a házban,de soha nem engedi meg. Igaz hogy nagyon szigorú,s nagyon kevés dolgot enged meg nekem. Úgyhogy már nincs ötletem hogy hogy tudnám meggyőzni. Szeretném ha írnátok egy pár ötletet. Előre is köszönöm:)

2017. nov. 3. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Először a kutyát lásd el rendesen. Addig ne akarj macskát.
2017. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Először is nem fejtetted ki, hogy miért nem engedi.

Ha azért nem engedi, "mert csak", akkor úgy se tudsz vele mit csinálni. Ha elmondja mi a baja vele, akkor pedig tehetsz ellene.

Ha pl az a baja, hogy ki fogja gondozni, akkor te felvállalod, stb. stb.

2017. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engedni, ne erőltesd. Egy állatot csak akkor szabad tartani, ha mindenki akarja, különben állandó feszültségforrás lesz, és a végén úgyis mindig az szívja meg, aki nem tehet az egészről, a ti helyzetetekben a macska.
2017. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1. Vàlaszadó. Mondjuk te nem tudod hogy ellátom-e vagy egyáltalán van-e kutyám.

2. Válaszadó. Hát azért nem engedi mert állítólag nem a házba való

3. Vàlaszadó. Hát ha meglátná hogy mennyire jól gondoznám akkor beletörődne. S szokta mondani hogy mennyit telefonozok meg filmet nézek,s mondtam hogy ez megváltozna ha bentlenne s azt mondta hogy fejezzem be. De ha valamilyen módon meg tudnám győzni akkor meglátná hogy kellett nekem a macska

2017. nov. 3. 18:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinte nem házba való, akkor nem fogod tudni meggyőzni. Majd lesz cicád, ha felnősz és saját otthonod lesz.
2017. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De lenne valami ötlet amivel meg tudnám győzni?
2017. nov. 3. 19:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem, a macska járna a legrosszabbul.

Hallottam már olyat, hogy a szülők nem akartak macskát, mégis lett, és nem tűrték el, nem törődtek bele (apropó, te abba törődj bele, hogy nem engedik ennyi erővel...), hanem eladták, kirakták az erdőbe, stb.

2017. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát de azért nem olyanok,mert szeretik az állatokat
2017. nov. 3. 21:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem engedik?
2017. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát azért mert nem való a házba,s hogy nem tudnám rendben tartani
2017. nov. 3. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!