Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha Josera száraz táppal...

Ha Josera száraz táppal etetem a macskámat az elég vagy kell mellé konzerv is?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam, hogy ha jó minőségű a száraz eledel, akkor elég azzal etetni nem kell külön nedves kaja.

2017. nov. 3. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Jó minőségű mellé nem is kell de a Josera szar.
2017. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert mindenhol ezt ajánlják. Ne haragudj, de nem hiszek neked...
2017. nov. 3. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

A Josera egy jó középkategóriás táp. Nem kell mellé konzerv, de természetesen lehet mellé adni valami jobb minőségűt (pl Animonda, Real Nature) ha úgy gondolod.


Mi most Happy Cat-tel etetünk, ha ez elfogy szeretnénk átállni a Joserára. Most is heti egyszer kap konzervet (egy konzi 4 napig tart ki) a többi napon csak szárazat kap (néha tejföl, csirkenyak vagy hasonló azért bejön a képbe) :)

2017. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Maxitabi ***** válasza:
100%
Szerintem, mivel a száraztáp nem természetes "zsákmánya" a macskának, jobb, ha adunk mellé tasakost v konzervet-hogy elegendő nedvességet vegyen magához és ne kapjon húgy-v vesekövet. Persze csak jó minőségű, magas hústartalmú nedvestápról beszélünk, ahogy előttem már írták.
2017. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A Josera megfelelő, de én adok mellé nedves eledelt is. Viszont nem konzervet, hanem nyers húst. Ezzel sokkal jobban jár a cica is és te is anyagilag, ha egy valóban jó minőségű konzerv árát vesszük alapul (nem jót meg felesleges adni).

Csirkemell, bármilyen más baromfi nyesedék, csirkeszív, marhanyesedék, hal mehet nyersen.

Disznó nem!

Havi egy tojássárgája vagy pár dkg máj, ezekből több nem.

2017. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!