Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden benti macska randalíroz...

Minden benti macska randalírozik éjszaka?

Figyelt kérdés
Futkozik, kaparja az ágyat, rámugrik alvás közben Mi baja? Miért csinálja ezt? Tietek is ilyen?
2017. nov. 3. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A macskák szürkületi állatok, de éjjel is aktívabbak, mint nappal. Viszont van olyan macska, amelyik igazodik a gazdája napi rutinjához, és éjszaka is nyugton marad. Például az én macskám is végigalussza az éjjel, néha mocorog, bár én arra is felkelek, mert nyávog, miközben ásít, de nagyon ritkán kel fel a helyéről. Szóval egyedfüggő.
2017. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám reggelente szokott rám ugrani, mikor már úgy érzi kipihentem magam :D éjszaka csendben elvan.
2017. nov. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

gondolom fiatal és energikus, azért

nyilván unatkozik, azt akarja hogy foglalkozz vele

az én cicám hál istennek nem csinál ilyeneket, ő alszik éjjel nappal :D

2017. nov. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Főleg kölyökkorban mindegyik, némelyik felnőttként is.

Enyém már 7 éves, nyugisan alszunk :) De kiscica korában ő is nyomta a műsort.

2017. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kiskora óta nyugodtan alszik. Viszont minden este kifárasztom egy kis játékkal (lézert meg a pálcás cicajátékot nagyon imádja) aztán lefekvés előtt kap vacsit. Ha 6 órát alszok 6ot alszik velem, de ha 11et akkor anyit. Nem kelt fel, és ő sem kel fel, ritkán felébredek éjszaka, ha hallom, hogy éppen wczik, vagy a száraztápot ropogtatja, de amint végzett, jön is vissza az ágyába. Sőt minden este, amikor megyek fogat mosni(ezt mindig közvetlen lefekvés előtt szoktam tenni) már az ágyában mosakszik mire végzek :D hizzá tud szokni a napi rutinodhoz, csak foglalkozz vele nappal/este, hogy akkor vezesse le az energiáját.
2017. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi nem fárasztjuk le este előtt játékkal, mégis tök nyugodtan alszanak velünk. Reggel pedig együtt ébredünk, először én, utána ők és jönnek a reggeli simikért :D
2017. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!