Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő után ismerik meg...

Mennyi idő után ismerik meg még egymást azok a cicák, akik valaha együtt éltek?

Figyelt kérdés
A cicám fél éves, 10 hetes korában hoztam haza. Ha mondjuk ma elvinném a régi otthonába, az anyukájával és a testvéreivel felismernék egymást? Vagy ennyi idő után fújnának egymásra?
2017. nov. 4. 02:49
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ha a kicsi nem is, az anya valószínűleg megismerné de már kötelék nincs köztük. Nem hinném, hogy körbenyalná de azt sem, hogy elkergetné, szerintem az anya érdeklődést majd közönyt mutatna és kb ennyi, a kicsi lehet, hogy megijedne de a kíváncsisága erősebb. Fél évig voltam távol és azonnal megismert a macskám amikor megérkeztem, 2 napig le sem tudtam rázni mindenhová követett.:D Szóval szerintem a kölykére is emlékezhet ennyi idő elteltével.
2017. nov. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Mondjuk sajnos nem valószínű, hogy tényleg találkoznak, ugyanis az anyukája gazdái eléggé távol laknak és nagyon megviselné az utazás, ha elvinném magammal, de azért jó lett volna látni, hogy reagálnak :3

2017. nov. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!