Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mik a macska vemhesség jelei?

Mik a macska vemhesség jelei?

Figyelt kérdés

Van nállunk egy cica (kobor) kb. 1,5 éve etetem, gondoskodok róla de most azt vettem észre hogy mint ha gömbölyűbb lenne a hasa és látszanak az emlői is,ja és egy hete beköltözött a bokorba ott van egy fészke de mivel panellba lakunk nem biztonságos ott neki mert a járda mellé rakta a fészket, de a jövőhéten csinálunk neki hőszigetelő házikót és betesszük a lépcső alá, sajnos befogadni nem tudjuk mert a kutyával nem jönnek ki jól meg bepánikol a cica ha ajtón belül van.

Bocsi hosszú lett, de nagyon aggódom hogy ne hogy vemhes legyen mert behoznám a kicsiket meg az anyacicat a házba de hát amint írtam nem marad meg a lakásba és nagyon féltem a kicsiket de ha vemhes akkor ivartalanítva lesz majd vagy is igy is úgy is ivartalanítva lesz.


2017. nov. 5. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
éhes és sokat dorombol nagy picipocakkal :3
2017. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy már ő 1,5éve ezt csinálja de ma néztem hogy nagyon vágyik a szeretetre kapott is jó sokat belőle
2017. nov. 5. 16:35
 4/6 A kérdező kommentje:
A 2.válaszolónak köszönöm
2017. nov. 5. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz és ivartalanítatsd mindenképpen.
2017. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legkorábban az emlőin lehet látni a vemhességet, duzzadtak és rózsaszínek lesznek. A legjobb lenne, ha elvinnéd állatorvoshoz, ő tud biztosat mondani. Ha már vemhes, akkor mindenképp érdemes ivartalaníttatni, ha nem az, akkor jobb lenne megvárni vele a tavaszt, hogy ne borotvált hassal kelljen átvészelnie a telet.
2017. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!