Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mibe vigyem a macskát állatorv...

Mibe vigyem a macskát állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Nincs hordozónk, fülét fogja nézni majd, kartondobozba lehet vinni?
2017. nov. 6. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kartondobozba én nem tenném.

Kérdezd meg az ismerőseidet hogy nincs-e valakinek hordozója. Kistestű kutyákat, nyulakat is szállítanak hordozóban, szóval nem is muszáj a cicás ismerősöket megcélozni. Én még az állatorvost is simán megkérdezném hogy nem tudna-e kölcsönadni egyet.

Illetve szerintem megérné beruházni egy hordozóra, akár használtan is. (3-4 ezerért már vannak) Mivel a jövőben is viszed gondolom orvoshoz, így úgyis kelleni fog.

2017. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes macskahordozót venni. Nem egy nagy kiadás, párezer Ft, és a cica egész életében szükség lesz rá, amikor orvoshoz viszed.

Ha nem tudsz most venni, akkor az állatorvosnál valószínűleg lehet kölcsönkérni, legalábbis nálunk több orvosnál is van ilyen opció. Csak az dupla menet lesz: elmész a hordozóért, elviszed benne a cicát, majd hazahozod, és visszaviszed a hordozót.

Kartondobozból simán kijön, és ha megijed, úgy elszalad, hogy lehet, hogy többé nem látod.

2017. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb táskában el tudod vinni. A dobozból ki fog törni és volt macska, nincs macska.
2017. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!