Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem akarja megenni a...

Miért nem akarja megenni a cicám, már a parizert?

Figyelt kérdés
Mindig is az volt a kedvence, de egyszer vettem egy whiskas alusat azóta csak azt hajlando enni semmi mást. Az meg elég drága mert napi3tasakkal befal belöle, hogy szoktathatnám vissza?

#macska #táp #kinnyás
2017. nov. 7. 14:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Mert a macskának több esze van mint neked! ... már ne is haragudj!

Parizer?

Tömény só, zsír és tartósítószer, egyenes út a macskának, hogy elsőnek a veséje álljon le.

Vegyél neki csirkehús nyesedéket (5-600Ft/kg) és azt add neki!

De nem árt, ha van kiegészítésképpen valami JÓ MINŐSÉGŰ száraz táp is.

2017. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jo akkor veszek nyesedéket hátha megeszi. Azért nem kéne idiotázni kössz. A táp jo minöségü. Friskies, azt szépen eszi is.
2017. nov. 7. 14:57
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem idiótázott le az előző hozzászóló... és a Friskies messze van a jó minőségtől.

De a parizer tényleg nem neki való. Amúgy szerintem ezekben az alutasakos whiskasokban van valami ami függővé teszi a cicákat, az enyém egy időben azt kapta de csak a zselét ette meg, a benne levő "húst" egyáltalán nem.

2017. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Köszönöm neked 4-es, valóban nem idiótáztam le a Kérdezőt.:)


...és az én cicáim sem ették meg a "húst" az alutasakosból, ők is csak lenyalogatták.

2017. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 ez igaz lehet mert a zseléset imádja nem a szoszos whiskast és igen ott hagy darabokat belöle de a zselét mind megeszi.
2017. nov. 7. 15:20
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Frieskies és a Whiskas messze van a jó minőségű tápoktól.Amúgy ha ennyi pénzt sajnálsz rá,hogy macskáknak való tápot adj neki,akkor minek tartod?
2017. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A parizert nem csodálom, hogy nem eszi meg, érzi rajta, hogy állati (és emberi) fogyasztásra alkalmatlan.


Nem alutasakos bizbasz kell neki nagyon drágán hanem elmész a csirkésboltba és veszel neki csirkeszivet. Úgy eszik mint kacsa a nokedlit.


Vagy valami nyesedék húst.

2017. nov. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Macska részlegen árulják a friskist meg a whiskast, biztos mert macskáknak szánják.
2017. nov. 7. 15:41
 9/20 A kérdező kommentje:
Ezt a #7nek irtam. #8 köszönöm
2017. nov. 7. 15:43
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sem a húsáruk többsége sem az olcsó tápok konzervek nem használnak . Sok tartósító , hulladék színezék van mind2ben . Néha csmáj zúza főleg hidegben hogy ne rohadjon meg . Jobb táp ami használ , nem drága van amelyikkel napi 100ftra jön ki az etetése és nem sokat falnak mert fokozatosan szívódik fel . A gagyi és reklám cuccok aromákkal vannak tele , egy combot mellé tennél nem a konzervere menne .
2017. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!