Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez mitol alakult igy ki a ket...

Ez mitol alakult igy ki a ket cicamnal?

Figyelt kérdés

Szóval Van két macskám barátnőmmel élek együtt és automatikusan a két cica inkább felém húz.

Mindig követnek. Rajtam alszanak vagy inkább mellettem vagy karomon. Karom alatt.

Az arcomat mindig nyaljak. Ha megjövünk folyamatosan nyávognak nekem addig amig meg nem nyalhatja a nagyobbik cica az arcom. Vagy csak mellém fekszik. Wc re is követ. Felugrik rám.

Bnőm is szereti őket de valahogy ő vele nem ilyenek.

Miért van ez? Ez olyan mint ha csak engem szeretnének.

Vagy mitől van ez a nagy ragaszkodás hozzám?

Nagyon szeretem őket. Csak nem értem hogy miért csak engem.



2017. nov. 8. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert téged tekintenek a gazdájuknak, gondolom te eteted, gondozod őket. Én is a párommal élek, 3 hónapja találtam és befogadtam egy cicát, ő is inkább hozzám ragaszkodik, rajtam, mellettem alszik. Barátommal is elvan de érezhetően engem szeret jobban.
2017. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megérzik azt hogy ki szereti őket jobban. Ha idegennél járok és macska van a közelben, a ház lakói is le szoktak döbbenni azon ha a macska odajön hozzám és simogatni kezdem majd hízelegve dorombol. Ugyanis azt mondták hogy ők eddig még meg sem tudták fogni. Ami tényleg úgy lehetett mert ha a ház lakói közül odajött egy gyerek, a macska máris szinte ki akart ugrani a kezemből.
2017. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Fél éve élek együtt a barátommal, a cicáim 3 és 2,5 évesek lesznek. Nekik is egyértelműen én vagyok a gazda, hozzám ragaszkodnak jobban, de azért nyitnak már barátom felé is.
2017. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Es erdekes.

En csak neha adok kajat nekik mivel reggel bnom kell korabban es o add.

De en jatszol veluk simogatom. Es igen nalam is igyvan utca macsek is oda jon hozzam vagy idegen macska.

2017. nov. 8. 11:02
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha éppen nem éhesek akkor a simogatást jobban szeretik mint az evést.
2017. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A mi cicánk kicsit fordítva működik...

Én rendezem egyedül, mint a két kutyusunkat is. Férjemet imádja a cica, ha hallja, hogy hazaért majd kibújik a bőréből, állandóan rajta lóg, nyalogatja... Engem bezzeg... Mondjuk esténként az én takarómon alszik azért, talán van még remény. :D Ilyenkor azzal nyugtatom magam, hogy a kutyák legalább szeretnek. :)

2017. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma felkeltem es kinyitottam az ajtot mar rohantak hozzam. A naggobb cica mar nyalta az arcom a melkasomra fekutt es a fejet a fejemre rakta meg puszilt haha nagyon cuki
2017. nov. 9. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!