Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 50 gramm száraz macskakaja...

50 gramm száraz macskakaja elég egy egész napra egy kifejlett macskának?

Figyelt kérdés

Elég minőségi...

Vagy jobb 80 gramm, de kevésbé jóminőségü?


2017. nov. 9. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
5dkg még párizsiból se lenne elég
2017. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy MÉG párizsiból sem? A párizsi szar. Egy 3000 Ft / Kg-os macskatáppal össze sem hasoblítható!
2017. nov. 9. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

csak az arányok miatt írtam, gondoltam láttál már 10dkg párizsit egyben, hogy az mennyi

és ebből rájössz hogy az nem elég egy macskának

akármilyensokezer forintos műkaja is


de látom kicsit magasra tettem a lécet

2017. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Elég. Nem tudom neked mekkora cicád van az enyém 4.5 kilós. A táp szerint az ajánlott napi mennyiég 50 gramm,de max.40-et eszik. Ő ivartalanított benti cica, természetesen egy kinti aktívabb cicának más a tápanyagszükséglete. A cicán úgyis látod majd,hogy elég-e neki,vagy többet kell adnod.Ezek csak iránymutató értékek,lehet több is vagy kevesebb is a napi adag,a cicától függ. Én inkább a jobb minőségűre szavazok abból kevesebbet kell adni mint látod is. A cicának is jobb, és neked is mert kevesebb a végtermék mint egy kevésbé jóminőségű táptól amit nem hasznosít a cica csak átmegy rajta.
2017. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Az én cicám is 4.5 kg. Ivartalanított, benti 2 éves kislány...

Ment a pont! :)

2017. nov. 9. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg elég, és inkább jó minőségűből egyen kevesebbet, mint rosszból sokat. A rosszabb minőségűvel csak megeszik egy csomó felesleges gabonát meg miegymást, amit hasznosítani nem tud, viszont megterheli az emésztőrendszerét. A macskára általában rá is lehet bízni az adagolást, ha előtte hagyod a kaját egész napra, nem valószínű, hogy túleszi magát. De ha tényleg minőségi a kaja, akkor 50 grammal nyugodtan számolhatsz, nem lesz kevés neki.
2017. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!