Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert akart mas helyre wc-zni...

Miert akart mas helyre wc-zni a cicam?

Figyelt kérdés
Az elobb szedtem ossze a furdoszobabol. Hallom, hogy valami kapar. Oda megyek, es a cicam az, ugy csinalt a csempen, mint aki as, hogy aztan bele pisiljon, kakaljon. Felkaptam, beletaktam az alomba es egybol csinalta a dolgat. Ezt nem ertem, most ha nem vagyok ott, oda piszkit? Soha nem szokott egyebkent bepiszkolni.

#ház #cica #alom #wc-zik
2017. nov. 9. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen idős a cica? Mi a neme,ivartalanítva van? Milyen az alom, mennyit takarítod egy nap?
2017. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű az alommal volt gondja, nem érezte elég tisztának, vagy a helye, típusa nem tetszett neki (pl van amelyik macska nem szereti az illatosítottat). Az is lehet, hogy elment az alomra, de ott valami megzavarta (pl szokatlan zaj), és ezért keresett másik helyet.
2017. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

12 hetes kiscica. Egy oraval kb elotte takaritottam ki az almot, ugyhogy biztos nem az volt a gond.

Minden heten szoktam, a dolgokat pedig naponta kiszedem belole.

2017. nov. 10. 05:26
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kicsi még a cica. Ha látod,hogy nem az alomba szeretné végezni a dolgát gyorsan rakd az alomba és megtanulja.
2017. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!